Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennél, hogy éreznéd...

Mit tennél, hogy éreznéd magad, ha a gyermeked apja a hisztik miatt azt mondaná, hogy gyűlöli a gyereket?

Figyelt kérdés
3 éves. Tényleg tud alakìtani, de ezek utàn kb nem térek magamhoz :(.
2014. jan. 8. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Elköltöznék. Nem viccelek.
2014. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Ennél nem olvastam még szomorúbb dolgot itt.
2014. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Akkor szokott ilyen lenni a pasiknál ha nem akart gyerek lesz és zsarolva van vele.Sajnálom, innen már egy férfinál nincs visszaút. Ebben a gyerekben csak a saját kudarcát látja.
2014. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon komoly beszélgetés lenne belőle, negatív hozzáállással. Amennyiben nem kér tőle bocsánatot szemtől-szemben, és nem változtat apuci a viselkedésén, végeztünk. Milyen ember az, aki egy 3 évesen így tölti ki a mérgét? Mégis mit tud tenni egy 3 éves, amiért ilyet mond az apja??? Félelmetesen buta ember lehet!
2014. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon durva. Én is elköltöznék. A kislányom is nem várt baba volt az apa részéről, mégis az első perctől imádta, nem tudott úgy hisztizni hogy idegesítse egyáltalán. Az én gyerekem is tud alakítani, de egy normális lelkületű ember nem mond ilyet.és nem is gondol.
2014. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Másnap már nem találna a lakásban bennünket.
2014. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem a hiszti miatt van.
2014. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem jutottunk volna idáig mert nem is szültem volna ilyen embernek..
2014. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tervezett és várt gyerekről van szó. Az utóbbi egy évben vàltozott sokat, más problémák is vannak nyilván. De mindegy is, mert elküldtem és el is húzott. Köszi a válaszokat.
2014. jan. 8. 17:42
 10/13 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!