Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova rakjam öcsikénket, hogy...

Hova rakjam öcsikénket, hogy a nagyobb ne piszkálja?

Figyelt kérdés
most várom a második babámat, és felmerült bennem, hogy hova is kéne tennem napközben. a lányom 21 hónapos lesz, mikor megszületik, így járókára gondoltam. ki hol "tartotta" második babáját? (a lányom az ülőgarnitúrán, aztán később habtapin a földön volt. persze a habtapi később jó lesz, mikor én is ott vagyok, de lesz olyan, amikor pl mosogatok - ilyen helyzetekre gondoltam )

2014. jan. 9. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Kiságy, hinta, jumperoo

Felesleges a járóka, csak a helyet foglalja.

2014. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kislánynak meg kell tanítani, hogy a kisbabával óvatosan bánjon, vigyázzon rá, és gondolom lesz kiságya is a picinek. Ne haragudj, de nem értem, ez miért kérdés. Miért ne "piszkálja" a kistesóját? Persze eleinte ott kell lenned, de csak nem bántaná már a kisöccsét... Aztán pár hónap után játszhatnak együtt.
2014. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy óvatosan szeretgesse meg:D mert az ilyen picik magukhoz szoritják a babát(így szeretlek cimszóval, tudod amikor nagyon nagyont akar mutatni)és alig birod kiszedni a kezéből:D
2014. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kiságya természetesen lesz, de az a mi hálónkban, és a nagyobbal javarészt a nappaliban vagyunk, így oda gondoltam vmit.
2014. jan. 9. 13:55
 5/6 aHermann ***** válasza:

Szia!

Kezdetben úgyis eszik, meg alszik a pici. Ha alszik beteszed az ágyába. A nagy meg veled van.

Amikor a kicsi nagyobb lesz, és már nézelődne, akkor meg a habtapin lesz, és felügyeled mindkettőt. Alvásidőben csinálod a házimunkát.

Nálunk legalábbis így volt. Amikor már többet volt fent a kicsi, a szoba egyik jobban védett helyére tettem le a játszószőnyeget, és odatettem. Én is odaültem mellé, hogy ha a nagy egy kicsit vadabbul megy arra megvédhessem a kicsit. A naggyal simán tudtam játszani a játszószőnyeg mellett. Házimunka alvásidőben (mosogatás, főzés, csendesebb takarítás). Így eleve gyorsabb.

2014. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk volt járókánk már az elsőnél is (fa keretes, amiből kilát), nekünk az bevált,de tény, hogy elég nagy helyet foglal. Meg az én 2 évesem be tudott már mászni a tesó mellé, ha nagyon akart. Elég hamar össze lehet őket szoktatni, de a házimunkát (főleg amikor nem abban a szobában voltam mint ők) csak alvásidőben tudtam csinálni. Eleinte reggel 5-kor keltem fel főzni (aludtak éjjel,nem volt nehéz).
2014. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!