Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mást is frusztrál pár hónapos...

Mást is frusztrál pár hónapos gyermeke apjának volt barátnője?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért? A legtöbb apának van volt barátnője, mint ahogy a legtöbb anyának van volt barátja. A tény, hogy volt, szerintem nem túl zavaró.
2009. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnek volt felesége van! Az aztán a frusztráló!!!! Utálom- mármint nem a nőt (azt is) hanem a tényt magát. 4 hónapos a kislányunk.
2009. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem foglalkozom "exekkel", pedig az én páromnak még ex-neje, és közös gyerekeik is vannak... Mivel a gyerekeink féltestvérek, ezért gyakran találkozunk.


Az "exxel" nagyon nehezen indult a kapcsolatunk, egy évig nagyon utált. Ma meg már fel is mehetünk hozzájuk, ők is jöhetnek hozzánk, a fiamat imádja, és én is imádom az ő lányait. Ehhez csak intelligencia kell, és az, hogy elfogadjuk a másikat, és a helyzetet.


Nem vagyok féltékeny típus, úgy gondolom, ha más kellene a páromnak, akkor jobban is járnék, ha elmenne. Nem félek az egyedülléttől. Még sosem hagyott el senki, de ha megtörténne, akkor sem mennék a Dunának... Egy extől meg különben sincs értelme tartani, hiszen ha ők jó páros lettek volna, akkor nem mentek volna szét, és a párom nem lenne most velem. :)


A saját életünkhöz azért persze ragaszkodom, tehát annyira sosem akarnék jóban lenni egyetlen exxel sem, hogy az állandóan nálunk vendégeskedjen... Ha ilyen probléma lenne, a párommal beszélném meg. Ha nem akarna egyezségre jutni velem, én is meghívnám párszor valamelyik exemet. :)

2009. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem igen. Mert mindig hallat magáról. Vagy hívja valamiért a páromat, vagy más emlegeti fel valami miatt. Engem pl már a nevétől is kiráz a hideg. Mondjuk a kapcsolatunk elején azt mondta nekem vki, h az exévwl csal a párom. Elvileg csak rosszindulatú pletyka volt, de azért nem azt mondom, h tartok tőle, mert nem. de irritál
2009. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én még "csak" várom a babánkat, de eszembe se jut férjem voltjai közül egyik sem. Igaz, nem is szívesen beszél róluk, mindig azt mondja, ha bármelyik is számított volna, akkor most nem velem lenne.

És lányok, a Ti párotok is tuti így van vele, Ti vagytok neki az, aki mellett szeretne élni, akivel gyereket szeretne nevelni.

2009. nov. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az én férjemnek egyetlenegy barátnője volt előttem, akivel az volt a legnagyobb kalandja, hogy ő volt neki az első, de érzelmileg nem nagyon kotődott hozzá. Én vagyok neki a legszebb, a legédesebb, így eszembe sem jut magamat osszehasonlítani az exszel. Ráadásul mióta pocakom van, a párom úgy néz rám, mint valami istennőre, néha még frusztrál is, milyen átszellemült arccal tud nézni.

Sőt, ha eszembe jut, hogy a párom mással kavart - még ha beteges is - naggggyon szexinek látom őt. Pedig sajna nem szexelhetünk. Mondjuk ez nem azt jelenti, hogy ha megcsalna, nem kaparnám ki a szemét, de valahogy mindent el tudok képzelni, csak azt nem, hogy megcsal.


Na, ezt jól elmagyaráztam :D

2009. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
uhh, engem nagyon idegesít a párom exe és családja. Párom imádta az exe családját sajnos. az ex egy idegesítő hülye p.... Amimkor meghallotta, hogy babát várok, ő is rögtön gyereket akart. (visszahallottam) Én babám 5 hónapos, ő januárban fog szülni.
2009. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én pasim annó meg du...a a volt csaja növérét is !!de erröl a csaj nemtud semmit a másik dolog az hogy folyamatosan nézegetnek myvipen!!föleg amióta megtudták hogy babánk lesz!!!30+4hetes vagyok de már nem izgat ha nem szeretne nem velem lenne!!!
2009. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!