Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom a két éves kislányunkat...

Párom a két éves kislányunkat a kocsiban előre ülteti. Mikor fogja végre megérteni, hogy ne tegye?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy a faluban úgy sem szól neki a rendör, meg nem is megy gyorsan. Szerintetek én reagálom túl?
2014. jan. 14. 13:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha egyszer elcsípik nagyon megüti a bokáját, és meg is fogja érdemelni.
2014. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
37%

Mond meg neki, hogy ez neked fontos. Ha legközelebb mégis előre rakja, üvöltsd le a fejét, amiért olyan agyatlan, hogy nem képes felfogni, hogy ez téged nagyon idegesít.


Ha így sikerül felfognia, akkor kérd meg, hogy máskor üvöltés nélkül is figyeljen arra amit mondasz.

2014. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

Miért lenne kamu. Naponta látni ilyet.Gyerek elöl vagy hátul ugrál az ülésen. Nem csak "faluban"

Van gyerekülés? Ha van akkor állj a sarkadra és kötelezd a párod rá hogy használja,egyszerűen ne engedd el vele a gyereket. Ha nincs akkor sürgősen vegyél.

2014. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Nálunk a faluban a rendőr meg sem állítja a falubelieket. Akkor miről beszélünk 11-es?
2014. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
64%

Ekkora agyatlan barmot, mint a párod, már bocs.....

Úgy látszik ha mondod neki, nem hatja meg, meg se hallja. Én biztosan nem engedném, hogy beültesse maga mellé a gyereket, ha szükség lenne rá, erőszakkal tartanám vissza. Ne hagyd! Itt nem csak arról van szó, hogy lassan meg, meg nem jár a faluban rendőr, hanem arról is, hogy adott esetben valami barom belémegy, olyan, aki viszont nem megy lassan. De amúgy már kis sebességnél is nagyot üt az autó, nem tudom mit ért azalatt, hogy nem megy gyorsan. Én csak abból tudom, hogy amikor merőlegesen parkolok a járdához tolatva és ha nem látom, hol a padka és nekimegy a hátsó kerék nagyot üt, pedig alig megyek 2-vel....

2014. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
65%
Már miért lenne kamu?Rengeteg ilyen van.pl:szüleim.-igaz 20-éve de a lényegen nem változtat,mamám 70km re lakott tőlünk,apámék motorral(sisak nélkül)vittek minket rendszeresen,bátyám legelöl a tanknál(7-éves),apám vezetett én középen(4-éves)anyám hátul.Na és nem lassan ment,csak az őrangyalok" vigyáztak ránk kb- vagy nem tudom ki.-Na az unokákat nem is bíztam rájuk egyszer sem!
2014. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
40%
Jelentsd fel kiskoru veszelyeztetese miatt. Meg jol johet a valopernel...
2014. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Naponta van olyan baleset a hírekben ahol a szabályosan közlekedőbe belerohan egy barom,mert száguld vagy mert nem nézi az elsőbbséget .Hiába megy lassan ,az ördög nem alszik és hülyéből is egyre több van az utakon. Ezt próbáld meg elmagyarázni neki.
2014. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%

Nem fér a fejembe, hogy hogyan tudnak felnőtt emberek ennyire agyatlanok lenni. Én biztos nem engedném el vele a gyereket. De én extrán háklis vagyok erre, nálunk volt az ismerettségi körben gyerekhalál autóbalesetben. Még a nem kötelező gyerekülés időszakban. Hát, nálunk kötelező a gyerekülés.

Amúgy meg nincs igaza a párodnak, szerintem hátul ülve egy jó gyerekülésben sokkal több mindent lát a gyerek (magasabban van), mint elől.

2014. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt kéne megérteni az überintelligens apukának, hogy nem csak ő van az úton.

Ha - ne adja a Jóisten - belerongyol egy traki szemből, majd leskelődhet.


Ne engedd a gyerekedet vele így!

2014. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!