Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Belátom, hogy igazuk van de...

Belátom, hogy igazuk van de nem vagyok hajlandó beszélni erről. Miért nem lehet ezt megérteni?

Figyelt kérdés

Óvodás korom óta sok probléma volt/van velem ha társaságba megyek. Nem tudom mi lehet az oka de őszinte leszek, nem is érdekel. Sokat kaptam a viselkedésem miatt és eddig négyszer voltam pszichológusnál és mások is nagyon sokszor beszéltek nekem arról, hogy az erőszak nem megoldás stbstb. Hát semmit nem értek el vele. Tudom mi a helyes és mi nem. Most a szüleim rá akarnak megint beszélni egy pszichológusra meg ilyen dühszarra, hogy agresszív vagyok és ez kell nekem de nem bírják megérteni hogy nem érdekel és a saját problémáimat ne akarja helyettem senki megoldani. Hogy beszéljek velük ha a szép szót nem értik?

18F


2013. szept. 17. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Csapjál oda he'!


Tudod, hogy bajod van, de megoldani nem akarod?!

Majd ha lesz csajod és olyat tesz, ami nem tetszik, odavágsz neki?

2013. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert 18 évesen nem vagy képes kezelni az indulataidat, és egy agresszív ember vagy. Ez a későbbiekben csak rosszabb lesz.


Nézzük a szüleid szemszögéből: szükséged van arra, hogy megtanuld kezelni az indulataidat, mert felnőtt emberként komoly gondjaid lehetnek ebből. Miért nem érted meg ezt?

2013. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus nem azért van, hogy megoldja helyetted a problémákat! A szüleidet pedig úgy tudod a legkönnyebben lerázni, ha belemész abba, hogy elmenj pszichológushoz! Más nem, nem veszed komolyan...Egyébként meg, ez a társadalom nem tolerálja az erőszakot, jobb lenne, ha megtanulnád kezelni, mert a végén a börtönben fogsz kikötni...
2013. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én megértem de nincs semmi ha nem hozzák ki belőlem.
2013. szept. 17. 19:49
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem oldja meg de turkál az életemben ami csak rám tartozik és nem vagyok hajlandó beszélni erről senkinek csak ha én úgy gondolom. Nem fogok börtönbe kerülni.
2013. szept. 17. 19:52
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja majd valaki beléd köt, te meg nem tudsz uralkodni magadon és megvered. De te életed.
2013. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi hozza ki belőled az erőszakot? Ha mondjuk a leendő gyereked nemet mond neked vagy a feleséged, vagy akárki? Arra az lesz a reakciód, hogy összevered őket, vagy pedig elmész?
2013. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmúltál 18 és rögtön úgy gondolod, hogy az anyádnak nincs köze az életedhez? Hogyne lenne? Nem is kevés. Tudod ő szült meg nagy kínok közepette, ő törölte évekig a szaros segged, ő ápolt, ha beteg voltál, ő vigasztalt, ha sírtál, ő tűrte a hisztijeidet, ő aggódta betegre magát, és aggódja a mai napig miattad. Neki köszönheted, hogy élsz, és akkor turkál az életedben, amikor csak akar, mert SZERET.
2013. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
de, jó eséllyel börtönbe fogsz kerülni,ha csak egyszer is reagálsz túl hevesen..és azt gondolod ez normális, hisz megoldani nem akarod vagy félsz h képtelen vagy megoldani és el sem kezded.
2013. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A szüleimnek több köze van hozzá mint más idegen embereknek de nem szeretem azt se ha ők beleszólnak. Nem vagyok annyira hülye, ha úgy gondolom akkor majd én kérek segítséget.

Leszarom ha valaki nemet mond csak az idegesít amikor már látják meg tudják, hogy amúgy sincs jó kedvem és még direkt húznak tovább utána meg csodálkoznak és én vagyok a szar. Azt se szeretem ha valaki folyamatosan csak bámul és nem veszi magát észre, na jó mondjuk nem minden esetben. A szép lányoknak elnézem de másnak nem. Akiket szeretek azokkal máshogy bánok de a többiekkel nem. Már sikerült egy kicsit változnom.

2013. szept. 17. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!