Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 44 éves párom gyereket...

A 44 éves párom gyereket szeretne. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Jelenleg az egyik ismerősünk pici házában lakunk, szinte ingyen, csak az udvart kell őríznünk. Én kapnék gyedet, párom most teherautó sofőr egy cégnél, de ki tudja meddig.

Az egyetlen dolog ami visszatart az az, hogy nem tudom, lesz e türelmem a kicsihez, mivel még fiatal vagyok.

Páromnak már van egy nagylánya szóval ő már tapasztalt apuka lenne.

Imádom a páromat, de nem tudom, hogy bevállaljam e a babát.

Neki már van, minek akarja az egészet előlről kezdeni?


2014. jan. 19. 21:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
65%
Ezért nem kell fiatal lányoknak,idős pasival kezdeni...
2014. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi, 46 évesen is nyaggatja a pasi az asszonyt, hogy még egy gyereket szeretne, az X számu kamasz mellé. Ez nem ügy:D mert ugyis neked kell felnevelni, övé a babusgatás, meg a fagyivásár:D Igy könnyú:D
2014. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

"Neki már van, minek akarja az egészet előlről kezdeni?"

Már válaszolni akartam valami pozitívat, de amikor eljutottam ehhez a mondathoz, kicsit nagyot fordult a világ bennem. Nem semmi vagy... nem is tudom, hogy mit pótol a 44 éves párod.

2014. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
86%

Te hány éves vagy? Nem szeretnél gyereket? Vagy szeretnél, csak majd később?

Beszéld meg vele, hogy várjatok egy kicsit. Addig talán a dolgaitok is jobban rendeződnek és te is változhatsz, komolyodhatsz.

Egyébként ez ritka szerintem, mert inkább az szokott a gond lenni, hogy az idősebb fél nem akar már gyereket, pl. azért mert már van neki, vagy túl idősnek tartja magát. Inkább örülj, hogy ő nem zárkózik el a közös gyerek elől.

2014. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként egy 44 éves faszi még fiatal, semmi gond nincs vele, sem teherbírásban, sem máshol:D

Ha a pasiknak nem kéne felelősséget vállalniuk 100 gyerekük lenne:D Nekik az egy preztizs, a valódi nevelés mindig a nőé.


*nem tudom, lesz e türelmem a kicsihez, mivel még fiatal vagyok.


16 éves? mert az valóban fiatal:D

2014. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Szeretnék gyereket, de a nyűgösebb korszakot szivesen kihagynám.

Amúgy milyen már, hogy csak azért fekszem le vele, hogy terhes legyek? Mindig ez járna az eszemben.

2014. jan. 19. 21:28
 7/38 A kérdező kommentje:
25 éves leszek. Nekem is fura, hogy gyereket akar.
2014. jan. 19. 21:29
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

de a nyűgösebb korszakot szivesen kihagynám.


Nem kívánságmúsor:D


Tudok 50-es pasikról is akik boldogan vállalnak, és vállalnénak gyereket.

2014. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
51%
25 évesen így állsz egy gyerekhez? :DD
2014. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
89%

Ne is haragudj, de megérdemli az a 44 éves ember a szívatásokat,amit a ti korosztályotok csinál velük(40-50-60 éves fazonokkal) aki egy 25 évessel kezd:D


Bocsi, ami a szívemen az a számon.

2014. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!