Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 44 éves párom gyereket...

A 44 éves párom gyereket szeretne. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Jelenleg az egyik ismerősünk pici házában lakunk, szinte ingyen, csak az udvart kell őríznünk. Én kapnék gyedet, párom most teherautó sofőr egy cégnél, de ki tudja meddig.

Az egyetlen dolog ami visszatart az az, hogy nem tudom, lesz e türelmem a kicsihez, mivel még fiatal vagyok.

Páromnak már van egy nagylánya szóval ő már tapasztalt apuka lenne.

Imádom a páromat, de nem tudom, hogy bevállaljam e a babát.

Neki már van, minek akarja az egészet előlről kezdeni?


2014. jan. 19. 21:18
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Most akkor mit mondjak neki?
2014. jan. 19. 21:35
 12/38 anonim ***** válasza:
74%

Nos, 24 évesen már nem vagy fiatal gyermekszülésre. Neki viszont még jó lenne látni felnőni a gyerekét. Valóban, a korkülönbség kihozza a generációs különbségeket.

Miért ne szeretné elölről kezdeni?

2014. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Az még fel sem merült benned, hogy esetleg így akar megtartani ? Mert azért sokszor a gyerek tartja össze a párkapcsolatot. Tíz év múlva Te nőiséged teljében leszel, Ő meg hatvan felé bandukoló öregedő pasi, akinek van egy fiatal, kívánatos pipije.
2014. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Egy 44 éves pasi vagyis 45 éves egy síró babával? Egész éjjel nem aludna a kicsi miatt. A pasik nem nagyon szeretik az ilyesmit.
2014. jan. 19. 21:39
 15/38 anonim ***** válasza:
74%

Én meg azt nem értem miért tőlünk várod a megoldást?Kérdezed mit mondj neki.Mert ha most 10-en azt írjuk menj bele akkor gyorsan neki álltok(még ma) vagy mi?Miért nem tudod te eldönteni?

Te nem állsz még készen az anyaságra ez 100%!

2014. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

S. Anasztázia

Az üzenet címzettje: nyuszi0110

Az elküldés időpontja: ma 21:51

Az üzenet témája: Re: Re:

Az üzenet szövege: B unkó p araszt! Tán neked nincs f asz a p icsádban?


Gratulálok kedves az értelmi szintedhez 25 évesen:DD

2014. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha tőlünk kérdezed, akkor ne legyen. Egyébként 25 évesen nem vagy életkorilag túl fiatal az anyaságra, csak úgy tűnik agyilag nem vagy valami érett. Akkor te egyáltalán nem akarsz gyereket? A párod tudja?
2014. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
89%

Te nem állsz még készen az anyaságra ez 100%!



Ezek után amit tapasztaltam az illetőtől abszolút egyetértek, sőt kétséges, hogy valaha készen fog állni rá:D

2014. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Akarok gyereket, csak nem akarok egy bőgőmasinát aki feszt ordít. Meg azért jó lenne, ha lenne valakim öreg koromra.
2014. jan. 19. 21:57
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de te nagyon éretlen vagy. A gyerekek eleinte bőgőmasinák. Vagy hogy gondolod? Soha nem kellene neki sírni, meg hangoskodni? Neked milyen iskolai végzettséged van?
2014. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!