Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom már szeretne gyereket...

Párom már szeretne gyereket 25/f de én nem. Hamarosan esküvő utána szeretné ha összejönne a baba. Ha védekeznék de ő nem tudna róla akkor még nem kellene szülnöm. Vagy mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 21:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem inkább beszéljétek meg, hogy erre még nem vagy készen, hisz előbb-utóbb megtudja, és hát nem fog jól esni neki.
2013. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem már lépj vissza az egésztől! Hazugsággal akarod kezdeni az egészet, és mi ebben még támogassunk is?!

Mondd meg neki perec-kerek: Édesapa! Én egy fikarcnyit nem tudok őszinte lenni! Később, még rosszabb lesz!

2013. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
Beszéljétek meg! Mondd meg h még várni akarsz. A 2-re meg ne hallgass! Bírom, hogy mindenki ilyen tanácsot oszt, hogy ha vmi van akk egyből váljatok el, menjetek szét...hülyeség! Meg lehet, meg kell beszélni
2013. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Szeretem a gyerekeket de egy sajáttal kinlódni az más káposzta.
2013. aug. 26. 21:48
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem jó így belekezdeni a házasságba, hazudozással, átveréssel. Én visszalépnék, ha ilyen a viszony. Vagy meg kell mondani, hogy nem akarsz még gyereket, várjatok még pár évet és kész. Ha meg annyira különböző a jövőképetek ilyen téren, hogy nem tudjátok megbeszélni, nincs értelme a házasságnak.
2013. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%

Esküvő előtt jut eszedbe hogy teljesen mást akartok? Aranyom egy komoly kapcsolatnál alap kellene legyen hogy megvannak a közös célok. Ha eddig nem történt meg akkor üljetek le sürgősen beszélgetni mélyebben.


Amúgy te miért nem akarsz? És miért kellene eltitkolnod azt hogy nem akarsz? Normális kapcsolatot nem lehet úgy fenntartani ha ilyen alapvető dolgokban sumákolsz és hazudsz. Ez így nagyon nem jó kezdésnek, úgyhogy magaddal is beszélgetned kellene, pl hogy mit és miért akarsz.

2013. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
Szedj tabit de nehogy észrevegye vagy inkább nuvaring azzal nem buksz le. Simán elhiheti hogy nem esel teherbe
2013. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
98%
Egyáltalán nem akarsz gyereket, vagy MÉG nem? Mert nem mindegy. Ha nem akarsz, akkor ne is menj hozzá, mert átverés lenne vele szemben, mert ő őszinte a vágyaival kapcsolatban. Ha csak most nem szeretnél, akkor mondd meg neki, hogy még nem vagy rá kész. De ne sunyiskodj a tablettával, mert előbb-utóbb úgyis kiderül, mert meglát, meglátja a szemétben a tablettalevelet, a blokkot.
2013. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Nagy lehet a szerelem ha már hazudozással akarod kezdeni a házas életeteket... Most nem azért, te dolgod nyilván, de én nem hazudnék a páromnak semmiben mert tisztelem és szeretem annyira. Ez meg egy igen fontos dolog, amiben közösen kell dönteni. Ezt meg kell beszélni. Ha értelmes emberek vagytok, akkor megegyeztek majd és nem lesz semmi gond. Beszélgess el vele.
2013. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%
Azt nem írod, hogy Te hány éves vagy. Én 29, de még mindig nem látom azt, hogy anyagilag meg minden más értelemben akarnék gyermeket vállalni. Mindenképpen beszéld meg ezt vele, hiszen ő a párod, ha nem tudtok egy ilyenről beszélni, az régen rossz...
2013. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!