Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 44 éves párom gyereket...

A 44 éves párom gyereket szeretne. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Jelenleg az egyik ismerősünk pici házában lakunk, szinte ingyen, csak az udvart kell őríznünk. Én kapnék gyedet, párom most teherautó sofőr egy cégnél, de ki tudja meddig.

Az egyetlen dolog ami visszatart az az, hogy nem tudom, lesz e türelmem a kicsihez, mivel még fiatal vagyok.

Páromnak már van egy nagylánya szóval ő már tapasztalt apuka lenne.

Imádom a páromat, de nem tudom, hogy bevállaljam e a babát.

Neki már van, minek akarja az egészet előlről kezdeni?


2014. jan. 19. 21:18
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
25 évesen nem vagy már fiatal a gyerekhez,de az fura,hogy egy közel 20 évvel idősebb pasival vagy.
2014. jan. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
20as válaszoló az iskola végzettség egyátalán nem egyenlő az intelligenciával számos idióta,az élethez roppant buta ember végez már a főiskolákon,egyetemeken
2014. jan. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
32 De nagy igazságot mondtál, én is pont így gondolom:)
2014. jan. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
32-es: (20-as vagyok) Tudom, hogy a végzettség nem minden, de az IQ-ját úgysem tudja megmondani, a végzettségből meg talán tudtunk volna következtetni az értelmi szintre. Bár a kommentek most már magukért beszélnek.
2014. jan. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs abban semmi,ha 2 ember kozott nagy a korkulombseg.Koztem es a ferjem kozott is 15 ev,en 26 vagyok,most varjuk az elso babankat.

De te meg agyilag nem nottel fel egy gyerekhez...

Azert meg ne szuljel,hogy legyen aki oregkorodra gondoskodik majd rolad...

2014. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
29 évesen szültem az akkor 56 éves páromnak. Szerintem csak az a kérdés, szeretnél-e tőle gyereket, és megélnétek-e hosszú távon. (Ja, és 3 diplomám van.)
2014. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Hát ha már így összegyűltek a kor különbséggel együtt élő párok. én 23 vagyok a párom 41évas. 12 hetes terhes vagyok és boldog bár piszok türelmetlen, mert alig várom hogy a mi bőgőmasinánkat hallgassam :) és csak érettségim van, 18 éves korom óta dolgozok egy helyen, nincs 100%-os hátterünk, albérletben lakunk, de nem rossz a pénzünk és ha gond lenne van családi háttér. boldogok vagyunk és leszünk, ez a lényeg :)


én nem ajánlom hogy szülj, nem hogy a mostani párodnak, egy ideig senkinek sem. ha megszülsz és sír a baba akkor idegrohamot kapsz és bántod a babát? ezért fölösleges. inkább mondd meg a párodnak és lépjen le, mert ha nagyon szeretne babát akkor keressen mást.

2014. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
talán azért szeretné elölről kezdeni mert szeretne tőled is egy gyereket mert szeret téged erre nem gondoltál. 25évesen már nem vagy fiatal. ha annyira imádod ahogy ki írtad simán szülnél neki egy gyereket. te is meg tudnád tanulni hogy mit mikor kell csinálni egy gyerekkel. ha már most úgy gondolkozol hogy a nyűgösebb napok miatt nem válasz gyereket akkor nem is vagy anyának való. gondolj bele ha szüleid is így gondolkodtak volna akkor te se lennél. ez azért egy kicsit felháborító. ezzel az ésszel inkább gyereknek mondhatnád magad mint fiatalnak.
2014. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!