Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit választanátok a helyembe?...

Mit választanátok a helyembe? Ott hagynátok a gyerekeket?

Figyelt kérdés

3 gyerekem van, 8 hónapos a legkisebb, 2,5 a középső, a legnagyobb 5 éves ovis. Holnap egy komoly műtéte lesz a nagypapámnak és szeretnék a mamámmal ott lenni a műtő előtt, nehogy rosszul legyen. A 2 kisebbik gyereket csak az anyósra tudnám bízni, de ő nem normális, nem bánik jól a gyerekekkel.


A kérdésem az lenne, hogy mit választanátok? Otthagynátok anyósnak a gyerekeket, vagy maradnátok otthon??


Én most azon vagyok, hogy betudjak menni a kórházba, mert féltem a papát és a mamát is. Idegileg már nagyon kivagyok :(((


2014. jan. 22. 20:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem tudod másra bízni a gyerekeket? Barátnő? Más rokon? Esetleg bébiszitter? A helyedben én is bemennék a kórházba, de egy percig sem lennék nyugodt a gyerekek miatt.
2014. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Most jött rám egy pánik szerűség. Szegény papám soha senkinek nem ártott, miért kell szenvednie??


Ráadásul altatni sem lehetne, mert egyik veséje sem működik már 13 éve :( 2 naponta dialízisre jár.

2014. jan. 22. 20:10
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem sajnos más nincs akire tudnám hagyni őket :( Bébiszitterekbe annyira sem bízom, mint az anyósban :(

Nem tudom mi tévő legyek. Ma nem alszom egy percet sem az is biztos.

2014. jan. 22. 20:11
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Megkernek valakit hogy vigyazzon par orat a kicsikre. Baratot szomszedot.
2014. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Apuka nem tud vigyázni addig a gyerekekre???
2014. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Apuka dolgozik. Ő is kilőve :( Csak anyós maradt.
2014. jan. 22. 20:15
 7/19 anonim ***** válasza:
5%

Hol vannak a történetben a a te szüleid, velük mi van?

Nem akarok gonosz lenni, de már 5éve ismerik a dédunokájukat is előbb utóbb mindenkinek el jön sajnos a sorsa. Persze az a jobb ha minél később, de azért lelkileg ideje lenne felkészülni rá, hogy a nagyinak tudj segíteni.

Mert ő neki lesz a legnehezebb,főleg ha te is pánikolsz.

2014. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire idióta az anyós. Mérlegelni kell,h a gyerekekkel történhet-e nagyobb baj, mint a nagyszülőkkel a kórházban. Ha bármi történne a kórházban (ne adj Isten), sose bocsájtanál meg magadnak. De nem tudom, mennyire gáz anyós.
2014. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nézd, mi lehet a legrosszabb, amit anyós csinálna. Gondolom nem veri őket. Annyira rosszul bánik velük, hogy nem bírnának ki pár órát?

Mert ha nem foglalkozik velük, elmegy, kibírják, de legalább nem esik bajuk, annyira csak rájuk néz. Nem azt adja nekik enni, amit kell, nem halnak éhen, nem lesz baj. (Remélem nincs allergiájuk valami ételre) Nagy gáz nem lesz. Tudom, nehéz lehet otthagyni ilyen piciket, de most muszáj. Egy napot kibírtok, nem is, csak pár órát.


Tarts ki, holnap minden jobb lesz! Drukkolok papádnak!

2014. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A szüleim dolgoznak, amúgy sincsenek jóba a mamámékkal. Engem ők neveltek fel. Mármint a mamáék.
2014. jan. 22. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!