Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit választanátok a helyembe?...

Mit választanátok a helyembe? Ott hagynátok a gyerekeket?

Figyelt kérdés

3 gyerekem van, 8 hónapos a legkisebb, 2,5 a középső, a legnagyobb 5 éves ovis. Holnap egy komoly műtéte lesz a nagypapámnak és szeretnék a mamámmal ott lenni a műtő előtt, nehogy rosszul legyen. A 2 kisebbik gyereket csak az anyósra tudnám bízni, de ő nem normális, nem bánik jól a gyerekekkel.


A kérdésem az lenne, hogy mit választanátok? Otthagynátok anyósnak a gyerekeket, vagy maradnátok otthon??


Én most azon vagyok, hogy betudjak menni a kórházba, mert féltem a papát és a mamát is. Idegileg már nagyon kivagyok :(((


2014. jan. 22. 20:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem meri kivenni a picit a kiságybol, nem cserél pelust stb... A nagyobbaknak minden szart megenged, amit én nem. Annyira nem gáz... szóval veszélybe nem lennének a gyerekek meg ilyenek...
2014. jan. 22. 20:22
 12/19 A kérdező kommentje:
Kedves 9es jól esik a bíztatásod, köszönöm :)
2014. jan. 22. 20:23
 13/19 anonim ***** válasza:

Merre laktok helyileg? Felénk (Budapest) vannak olyan bölcsik, napközi otthonok, ahová be lehet vinni néhány órára a gyerekeket és szépen foglalkoznak velük.

Nyugodj meg, egy nap nem sok, nem dől össze a világ, ha anyós megenged mindent a gyerekeknek, és talán a pelusba sem lesz olyan nagy katasztrófa néhány óra alatt. :)

Nagyapának gyors felépülést, nagymamának kitartást, neked pedig nyugalom!!!! :)

2014. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Gondolom nem ma tudtátok meg, hogy műtik a nagypapádat, nem értem apuka miért nem tudott kivenni egy nap szabit.

Akkor marad anyós vagy a napköziotthonos ovi.

2014. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az én anyósom is hasonló, annyi, ha kell, ő pelenkáz.

Én ilyen esetben nyelek egy nagyot, és rá bízom őket.

Aztán napokig nem bírok a naggyal :(

2014. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Utolsó ez ismerős szitu... :(
2014. jan. 22. 20:54
 17/19 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben szerintem bízd anyósodra őket. Veszélyben nem lesznek, pár óra alatt nem lesz katasztrófa :) Minden jót kívánok!
2014. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a bíztatást és a tanácsokat! Egyre biztosabb vagyok benne hogy be kell mennem.
2014. jan. 22. 21:26
 19/19 anonim ***** válasza:
Na mi lett a gyerekekkel? Hogy van a nagypapa?
2014. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!