Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki soha nem...

Van itt olyan aki soha nem akart gyereket de ettol boldog hazassagban el?

Figyelt kérdés

Esetleg olyan aki soha nem is akar? Mi az oka nalatok?

Nemet es kort is irjatok



2014. febr. 6. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
52%
Én nem akarok, mert nem szeretem a gyerekeket!
2014. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
34%
25L
2014. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
37%

engem is érdekel ez, de mondjuk 40-töl felfele.

huszonévesen még annyit változik az ember, hogy...ihajjj!

2014. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
90%
A felesegem is ezt hajtogatta 26 eves koraig, meg hogy sha nem megy ferjhez, persze akkor ismert meg, azota harom gyerekunk van, es a leheto legjobb anya.
2014. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
30%
Én kivétel vagyok. Én nekem például egy gyerek elrontaná az életemet, örülök, hogy nincs.
2014. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
47%

Nem jövök ki a gyerekekkel, nem tudok velük bánni, nincsenek anyai ösztöneim, aranyos egy kisbaba, de nekem nem okozna örömet. Szerencsére a férjem sem szeretne.

Semmi olyan oka nincs, mint pl. karrier, vagy szórakozás, háziasszony típus vagyok. Egyszerűen csak nem igazán szeretem a gyerekeket.

35/N 35/F

2014. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
42%
Az élet értelme a gyerek.Az ember látja ki lett belőle.Sok öröm sok boldogság de sok fáradtság is.Mégis meg éri.Én meg azt nem tudnám elképzelni le éljek egy életet csak ketten csak egymásért .Na mitől olyan marha nagy boldogság az?Azt hallgatni böfög hörög fingik,mondani se nagyon van mit mert szét szürkültek a fene nagy kettecskébe.Vagy a hosszú boldog évek alatt szeretik egymást, a nő is egy mást, meg a pasi is egy mást.Na ilyen "boldogság" nem kéne dög unalom
2014. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
25%
Igen.
2014. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
43%

"Az élet értelme a gyerek."


De nem lehet általánosítani. Van aki el szeretne mondjuk jutni más kontinensekre, hol itt élni, hol ott, munkájában sikeres és felejthetetlen lenni, és ilyenkor egy gyerek csak púp az ember hátán. Arról nem is beszélve, hogy ha az apa meg elhagyná a családját,

az anya szenvedhetne egyedül a gyerekével, míg az apa vígan élhetné világát.

2014. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
65%
Anyuci! Jó esetben az a gyerek 25-30 éves kora között kirepül és ottmaradsz a böfögössel! Nem mi tehetünk róla, hogy egy disznóhoz mentél hozzá!!!
2014. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!