Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki soha nem...

Van itt olyan aki soha nem akart gyereket de ettol boldog hazassagban el?

Figyelt kérdés

Esetleg olyan aki soha nem is akar? Mi az oka nalatok?

Nemet es kort is irjatok



2014. febr. 6. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
50%

Tévedsz, nem én. Az egy másik 59%-os válaszoló. Ráadásul tudtommal nő, én pedig férfi vagyok...

Dehogy másodlagosak. Eleve azért csinálsz gyereket, hogy örömet okozzon neked. Ha csak magáról a szaporodásról lenne szó, te sem szülnél. Akkor miről is beszélünk?

Teljesen mindegy hány éves vagyok. Nem fog eljönni az a nap.

2014. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
48%

25 évesen kedves kérdező nincs azzal baj, hogy érzed, nem erre születtél. Hidd el, egy nap bekattan valami, és onnantól azt nem fogod tudni elképzelni, hogy ne legyen. Így vagyunk beprogramozva.

Fiatal vagy még, élj, találj párt magadnak. Hidd el, ha lesz egy szerető társad, őt akarod majd kicsiben látni, vele akarsz egyesülni, akarsz majd tőle, vele gyermeket.

2014. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindenki úgy van programozva. :) Én 35 múltam és most sem akarok gyereket. De 25 évesen még tényleg fiatal az ember ahhoz, hogy ezt biztosra kijelentse.
2014. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 A kérdező kommentje:
tenyleg nem de egy kutyust nagyon :D
2014. febr. 6. 21:54
 75/89 anonim ***** válasza:
Nekünk tengerimalacunk van, de kb olyan mint egy gyerek... Alig nyüszögött, már pattantam fel, mert azt hitte,, hogy baja van :)
2014. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
Persze, van kivétel, ahogy írtam. Bár az is nagyon érdekes, hogy sokan csak azután találják meg az anyai ösztönt, miután megszültek. Kihordják a babát társasalmi-családi-párkapcsolati elvárásból, majd a szülés után "értenek meg mindent".
2014. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem jó érzés az mikor elsőnek rúg a baba, valamint amint az ultrahangon látod, ahogy mocorog stb. Felbecsülhetetlen élmény az, hogy tudod, nem vagy egyedül. Meg amikor a férjed odamegy, puszilgatja a hasadat, veled együtt várja a babát.
2014. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
82%

"Bár az is nagyon érdekes, hogy sokan csak azután találják meg az anyai ösztönt, miután megszültek."

Igen, ez is igaz, ilyen is van. Az egyik rokonom például nagyon el volt keseredve még szülés után is, mert azt hitte, soha nem fogja megszeretni a babát, csak napok múlva kezdtek kialakulni az anyai érzései. Utána csodálatos anyuka lett.

De ettől még nem mindenkinek való a baba, vagy nem mindenki akar és szerintem ezért senkit sem kell megszólni, vagy bántani.

2014. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 A kérdező kommentje:

koszonom mindenki valaszat es az utolsonak is!

Jo ejt Nektek ;)

2014. febr. 6. 22:09
 80/89 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem itt a gyermektelen tábor fröcsögött inkább, én speciel elkönyveltem hogy nem akarnak (még) és kész. Nem célom senkit megítélni vagy megtéríteni, csak a saját életemből tudok meríteni tanácsként, vagy az én meglátásomat bemutatni. Az se baj, ha más nem így gondolja, mindenkinek el kell számolni egyszer az életével.
2014. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!