Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki soha nem...

Van itt olyan aki soha nem akart gyereket de ettol boldog hazassagban el?

Figyelt kérdés

Esetleg olyan aki soha nem is akar? Mi az oka nalatok?

Nemet es kort is irjatok



2014. febr. 6. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
43%

"hanem hogy utazgass és posztold a fészbukon erről a képeket, legyen!"


Ezt honnan veszed? Itt is látszik, mennyire előítéletes vagy a gyerektelenekkel szemben. Ha ennyire pedzegeted... Pont azok az önzők, akik gyereket csinálnak. Hiszen mindezt a saját boldogságukért teszik. Szó sincs itt önzetlenségről...

2014. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 A kérdező kommentje:
ugyan mar nem kell kiforgatni a szavaim. nyilvan egy gyerek tobbet er csak nekem nem kell.
2014. febr. 6. 21:37
 63/89 anonim válasza:
33%
HA NEM SZERETNÉTEK GYEREKET MIT KERESTEK EBBE A KATEGÓRIÁBA???
2014. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
55%
ÉRTELMET, DE NEM TALÁLJUK.
2014. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
70%

Hogy honnan veszem? Te pedzegetted a tengerparti-óceáni kirándulásokat.

Mivel nincs gyermeked, nem tudod mi az önzetlenség, ugyanis onnantól hogy megszületik, a te vágyaid másodlagosak az övével szemben. Nem tudod önfeledten kielégíteni a saját vágyaid, mert az övét fogod nézni.

Szerintem nem is érted miről beszélek, jó ha a húszas éveid elején jársz... Hidd el, eljön az a nap amikor gyermeket fogsz akarni, és remélem nem lesz már késő.

2014. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
37%

"az a család ki fog halni, ahol nem lesz gyerek. ?"


Látod, ez az, ami nekem semmit sem jelent, hogy "kihal"-e a vér szerinti családom. Az égegyadta világon semmit. Teljesen más dolgok a fontosak az életemben.

Nem vagyunk egyformák, nincs is semmi értelme a vitának.

Nekem csak az nem tetszik, hogy valaki válaszol teljesen normális hangnemben a kérdésre és valami alpári, bunkó, tapló módon lehordják. Ezt talán nem kellene. Mindenki a saját életét éli, nem is értem, az indulatokat.

2014. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
69%
Nem értek egyet, hogy azok, akiknek gyermekük van önzőek lennének. Hisz gondoljon az ember a saját szüleire. Tapasztalat, hogy az anya mindenét odaadná, csak hogy boldog legyen a gyermeke. Legalábbis, az én anyukámnak mindig is mi voltunk az elsők.
2014. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:
56%

"HA NEM SZERETNÉTEK GYEREKET MIT KERESTEK EBBE A KATEGÓRIÁBA???"


Mert ez a kérdés a "Családi kapcsolatokban" volt eredetileg, csak átrakták és NEKÜNK szól, akik házasságban élnek és nem akarnak gyereket.

Remélem, segítettem.

2014. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 A kérdező kommentje:
en szeretem oket csak nem ugy erzem arra szulettem, hogy gyereket szuljek. ettol megis erdekel, hogy milyen lenne egy hazassag gyerek nelkul.
2014. febr. 6. 21:43
 70/89 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy szereted őket :) Hisz mi is gyerekek voltunk nem? Mi lett volna velünk, ha a szüleink nem szerettek volna? :)
2014. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!