Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki soha nem...

Van itt olyan aki soha nem akart gyereket de ettol boldog hazassagban el?

Figyelt kérdés

Esetleg olyan aki soha nem is akar? Mi az oka nalatok?

Nemet es kort is irjatok



2014. febr. 6. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
73%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Nem te tetted fel ezt is? Ez megint provokativ lesz..

2014. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 anonim ***** válasza:
20%
Mert mi nők csak az anyaságban teljesedhetünk ki, nem lehetünk semmi mások csak anyák... ez hiszik ezek a nők
2014. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 A kérdező kommentje:

nem kedves 21es, nem en voltam.

tudod en nem szoktam semmit ketszer kerdezni se ketszer elmondani :)

amugy kosz a linket, majd atnezem az ottaniak valaszait is !

2014. febr. 6. 20:29
 24/89 anonim ***** válasza:
60%
Mondtam én, hogy az emberek többsége azért vállal gyereket, hogy ne unatkozzon, amíg meg nem hal, hát a böfögős válaszoló csak megerősített ebben.
2014. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
61%
szerintem nagyon szomorú ha valaki csak attól érzi magát nőnek mert szül :(
2014. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:
51%
Kerdezö,erdemes atolvasni ha nem akarsz gyereket, mert vannak tök vicces valaszok. Ha rossz kedvem van, mindig ezzel a kerdessel viditom magam...
2014. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim ***** válasza:
62%
10 éve vagyunk együtt a férjemmel. Idáig még nem sikerült eldöntenünk akarunk-e gyereket vagy sem. Szívem szerint szeretnék... De a félelmeim és az eszem nem engedik. Személy szerint rettegek a terhességtől...a szüléstől... Ráadásul anyagilag sem állunk úgy, hogy bátran bevállalhassunk egy babát. Mert tök édes egy baba...és biztos szuper öltöztetni, tologatni a babakocsit...tuti szuper érzés, hogy anyának hív...és végignézni ahogy felnő, tanítgatni meg minden... De ettől én még nem fogok szülni. Egyszerűen hiába vágyok rá...valahogy a félelmeim erősebbek mindennél. Évek óta töprengek rajta.. Azt hittem 5 évvel ezelőtt, hogy majd mostanra biztosan düllőre jutok ez ügyben. De nem. Nagyon nem. Azt érzem, hogy soha nem fogom...fogjuk bevállalni a gyereket. 29/nő
2014. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 A kérdező kommentje:
hat oszinten megmondva neha en is olyan valaszokat olvasok itt-ott, hogy ejjel hangosan felnevetek az agyamba :D
2014. febr. 6. 20:38
 29/89 anonim ***** válasza:
10%
A házasság nem ok arra, hogy egy mellett kiköss kedves kérdező. Papír nélkül is megteheted nem? Mint ahogy papír mellett is megteheted,hogy félre lépsz. Ez nem biztosíték.
2014. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
77%

Saját tapasztalat:

25 évesen férjhez mentem "valakihez",akivel akkor már 6 éve együtt voltunk,nagy volt a szerelem,gyereket nem akartunk,én szinte még a gondolattól is elborzadtam.Aztán 5 év múlva elváltunk.Szép 12 évünk volt,bejártuk a fél világot,éltük a fiatalok gondtalan életét,aztán ott maradtam egyedül és felderengett bennem,hogy basszus milyen jó lenne ha most lenne egy gyerekem és nem lennék egyedül.Nem ismertem magamra.1 évvel a válás után (31 évesen) ismertem meg a mostani férjemet,azóta 36 vagyok és a második gyerekünkkel vagyok terhes:) pedig rosszul voltam a gyerekektől.De a nagymamám húga és a férje 80 évesek,gyönyörűen élnek,nincs gyerekük,soha nem is akartak,egy 10-est simán letagadhatnak,és azt mondják nem bánták meg a döntésüket.

2014. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!