Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újra divat lett fiatalon szülni?

Újra divat lett fiatalon szülni?

Figyelt kérdés

Van jó néhány ismerősöm, akik 23 évesen vállalnak gyereket, pedig semmijük sincsen és 1-2 éve vannak csak együtt, sima kapcsolatban. Eljegyzés vagy házasság nem tudom, hogy tervbe van-e véve, de eddig nem úgy tűnik. Tudom, hogy mindenkinek más a sorrend, csak ez olyan fura számomra, mert én a klasszikus dolgok híve vagyok.

Nekünk a sorrendünk: házasság, közös lakásra gyűjtés közben albérletben lakunk, gyerek.

Ti erről hogyan vélekedtek?


2014. febr. 13. 08:18
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Kedves 33-as nem ismételni kell a mondatomat én csak egy kis részletet írtam le az életemből, hogy nekem hogy alakult ha tudnád értelmezni a válaszomat akkor az első sort kellett volna ismételned és senkit nem hülyéztem le mint te mert ez itt nem arra való. Kérdéseket tesznek fel és válaszolni kell normális emberi hangon.
2014. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Nem mindig vág egybe a terv és az élet. Nálunk az volt a terv, hogy lediplomázunk, utána még néhány évig dolgozunk, közben összeházasodunk és utána lehet szülni. De az élet sokszor felülírja a terveket. Pl. hiába a 2 diploma, egyszerűen nem kaptam eddig olyan munkát, amire lehet alapozni gyerekvállalás tekintetében ( csak határozott idejű ill. nem bejelentett állásokat kaptam eddig, most meg semmi nincs ). A férjem is nehezem talált munkát, de őt legalább bejelentették. Lassan 30 évesek leszünk, és ha nem szerzek munkát, akkor kénytelenek leszünk úgy belevágni a babaprojektbe, int aki 18 éves...pedig tanult vagyok 2 diplomával, csak éppen nem lett olyan munkám eddig, mint amilyen a TERV-ben volt...
2014. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!