Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket is sajnálnak mert 3...

Titeket is sajnálnak mert 3 gyereketek van?

Figyelt kérdés

4 éves a nagy, 2 a középső és 1 honapós a kicsi

mindenki sajnálkozik rajtam hogy mennyi gyerekem van meg hogy milyen nehéz lehet nekem és ilyenek...engem ez nagyon zavar, ti hogy reagálnátok le?


2014. febr. 14. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért sajnálnak,mert fiatalon van már két gyerekem (27éves vagyok). Volt,hogy ismerős néni megállított, hogy "jaj,de hamar lettek gyerekeid" erre azt vállaltam neki,hogy "igen, szerencsés vagyok" . Azt hozzá kell tennem,hogy megvan a megfelelő anyagi és érzelmi háttér, saját lakás, férj, hitelünk nincs,nem a semmire szültem!
2014. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most jön a 3. ,de néha a két gyerekkel is olyan megbélyegezettnek érzem magam. Főleg azoktól akiknek nincs. Irigyek, buták. Nem kell velük foglalkozni. Magyar mentalitàs talàn a kesergés, hogy de rossz lehet neked, meg jaj de nehéz. Sztem akibe érdemes energiàt fektetni elmondod hogy nagyon boldog vagy így,akibe meg nem vàllvonàs és tovàbbmész. Hadd sajnàljon ha ennyire ráér :-)
2014. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meg megkapom, hogy egy gyerek nem gyerek.

Jót nem tehetsz a néppel, az tuti. :D

Úgyhogy egyik füleden be, másikon ki, és örülj a boldogságodnak.

2014. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm, 4 gyereke van. Én az elsőt (és a tervek szerint egyetlent) várom épp.

Egyfajta tisztelettel vegyes csodálkozás bennem is van felé, mert egyszerűen tudom, hogy ez akkora meló, amit én nem tudnék elvégezni. Nekem az egy is bőven elég lesz, négy már meghaladná a képességeimet.


Sajnálat maximum olyan értelemben van benne, hogy "szegény, de fáradt lehet".

2014. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is lesajnáltak már meg kaptam a megjegyzéseket,hogy 24 évesen van egy lassan 3 éves fiam,megjegyzem már meg van a diplomám is és dolgozom,és külön élünk 3an fiunk,párom és én.Mindenért megszólnak nézd,így olvasva én nem bírnám,hogy 4 év alatt 3 gyerekem szülessen,ezért én nem is sietek a tesóval,de neked így jó gondolom akkor meg ne foglalkozz másokkal,hidd el ha mosolyogsz megköszönöd az aggódást akkor a lélegzetük is eláll,mert csak beakartak egyet szólni :D
2014. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éves ikreim vannak. Bölcsiben fotózás volt, és a két gyerekkel az ölembe (is) csináltak képet, erre a gondozónő odaszólt gúnyosan, hogy: "Jajj olyan vagy mint a Madonna szobor!"

Ez pont ma történt, szóval friss az élmény.

De kapok lesajnálást meg sajnálkozó tekintetet eleget az ikrek miatt.

2014. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ikreik vannak 1 évesek és nagy lány 3 éves, sokan mondják, hogy nem irigyllnek, nekem erre az szokott lenni a válaszom, hogy 'pedig lenne miért!!" Ha megkérdezik nehéz velünk, mondom , hogy nem és ez tényleg igaz, mert jó gyerekek, na erre mi a válasz, ó hát csak úgy mondod.
2014. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én a „másik oldal” vagyok, számos három (és még annál is több) gyerekes családtagom/barátom/ismerősöm van, és nem sajnálom egyiküket sem. :) Pedig vannak köztük, akik „rájátszanak”, és mindenkitől elvárják a segítséget, de azt gondolom, hogy önszántukból vállalták, nyilván azért, mert nekik így jó.
2014. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem 2 van és kikerekedik a szeme annak,akinek mondom,hogy szeretnénk 3.babát.

Nem hogy sajnállak,hanem kicsit irigykedek,mert már én is szeretnék 3.-at,de még nem lehet.Amúgy 3 és 1 évesek a gyerekeim:)

2014. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is szeretnék harmadikat :)
2014. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!