Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elolvasnátok ezt a szituációt?...

Elolvasnátok ezt a szituációt? Mit gondolnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

22 hónapos kislány, a sparban sor, viszonylag hosszú. Apukája készíti elő a kártyákat, amelyekkel fizetni fognak, kislány megkaparint egyet, kérdezi, átadhatja-e ő a pénztáros néninek. Apuka mondja, hogy persze, mosolyognak, a kislány nagyon élvezi, hogy ő fizethet.


Sorra kerülnek, pénztáros néninek a kislány köszön (integet, mondja, hogy szia néni), nyújtja a supershop kártyát, meg a bankkártyát, közben véletlenül hozzáér a monitor széléhez, semmi nem történik, még csak meg sem mozdul a monitor.


Pénztáros néni:


- Vigye már innen ezt a szerencsétlen gyereket, a supershop kártya amúgy is csak a végén kell.


Kislány néz apukára-anyukára, lekonyul a szája, láthatóan.


Mit mondanál?


2014. febr. 22. 15:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudhatod mi volt a problémája,ilyen napja volt,ettől még bunkóság volt azért,de ilyenért kirúgatni sokkal gerinctelenebb dolog.Amúgy miért enged bárki is,hogy egy közel 2 éves "fizessen"?
2014. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
67%
A probléma magánügy, az meg munkahely. Én is rúgjalak téged bokán csak mert rossz napom van? Kíváncsi lennék hogy állt volna a szád ha a te gyerekedre ripakodnak így rá utolsó. Egyébként olvad el mégegyszer, csak a supershop kártyát akarta odaadni.
2014. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
16%
Visszaszóltam volna ennyi,nem egy anonim oldalra írogatnám ki,hogy jaj szegény kislánynak beszólt a az eladó,és teljesen mindegy,én sem örülnék ha egy két éves akarna nekem kártyát adni mindegy milyet,felnőtt intézze ne a kisgyerek,valakit bokán rúgni és mondani neki egy bunkó mondatot baromira nem ugyanaz a,ettől nem lesz lelkibeteg a kislány,de attól még lehet az eladónak éppen rossz napja van aki amúgy sem bírja a gyerekeket,azért nem mindenkinek megy jó pofát vágni mindenhez,ilyenkor vissza kell szólni nem utána sírni.
2014. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
36%
Hidd el, hogy ki tudnám rúgatni, volt már rá példa.
2014. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Egyébként mit reagáltak a szülők?
2014. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Aki meg nem bír jó képet vágni ne dolgozzon emberekkel, ennyi. Süllyessze el magát egy irodában ahol nem kell senkivel kommunikálnia.
2014. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Jó megoldás otthagyni mindent, bár van vele némi gondom. Inkább a helyzettől függően csakazértis végigvinném, hogy a lányom fizessen. Marhára nem érdekelne, hogy a pénztárosnak mi a gondja ezzel.

"Jó, akkor majd a végén add csak oda bátran a kártyát!"-mondanám a gyereknek. Nem tudom, mennyire lenne neki jobb, ha otthagynánk mindent és egy teljes kudarcélménnyel távoznánk onnan. Lássa csak, hogy mi a rend. Később elmondanám neki, hogy ez azért nem mindig ilyen, ennek a néninek valami baja van.

2014. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
11%
Én se hagynám szó nélkül, ha a gyerek áll a mocskos cipőjével a bevásárlókocsiban, és beletolja az arcomba a kártyáit. Már ha így történt.
2014. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

"Sorra kerülnek, pénztáros néninek a kislány köszön (integet, mondja, hogy szia néni), nyújtja a supershop kártyát, meg a bankkártyát, közben véletlenül hozzáér a monitor széléhez, semmi nem történik, még csak meg sem mozdul a monitor."

Ebben én nem érzem, hogy bárkinek az arcába toltak volna valamit. És szó nem volt róla, hogy állt a kocsiban.

2014. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Természetemnél fogva nem kapna jó szavakat.

De mivel a gyermek ott volt, ezért nem lehetett volna úgy viselkedni.

Szimplán kedves hangnemben igen válogatott szavakkal elküldtem volna a p.csába.:-)


Most akik itt lepontozták a többi választ,az lenne erre a "helyes" válasz: semmit se, mert mindenkinek lehet rossz napja??? Még kérjél elnézést, vagy mi van?


Szerintem diplomatikusan is a tudtára lehet valakinek adni, hogy egy agyatlan leszedált tuskó, anélkül hogy a gyerek bármit is értene belőle;)

2014. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!