Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elolvasnátok ezt a szituációt?...

Elolvasnátok ezt a szituációt? Mit gondolnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

22 hónapos kislány, a sparban sor, viszonylag hosszú. Apukája készíti elő a kártyákat, amelyekkel fizetni fognak, kislány megkaparint egyet, kérdezi, átadhatja-e ő a pénztáros néninek. Apuka mondja, hogy persze, mosolyognak, a kislány nagyon élvezi, hogy ő fizethet.


Sorra kerülnek, pénztáros néninek a kislány köszön (integet, mondja, hogy szia néni), nyújtja a supershop kártyát, meg a bankkártyát, közben véletlenül hozzáér a monitor széléhez, semmi nem történik, még csak meg sem mozdul a monitor.


Pénztáros néni:


- Vigye már innen ezt a szerencsétlen gyereket, a supershop kártya amúgy is csak a végén kell.


Kislány néz apukára-anyukára, lekonyul a szája, láthatóan.


Mit mondanál?


2014. febr. 22. 15:46
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Az en lanyomrol van szo.


1. Nyilvan nem o fizet. Hogyan utne be a pin kodot pl...? Supershop kartya volt.


2. Van itthon jatek piaca, imas elasosat jatszani, a boltokban is elvezi, mindenhol o adja at a kartyat, volt penztaros, aki azt mondta, hogy ez volt a napja fenypontja a sok riseg vevo kozott.


3. Nem allt a kocsiban, apukaja emelte fel a kasszahoz.


4. A ferjem leultette a lanyunkat, elmondta, hogy neki 26 ora ugyelet utan is mosolyognia kell mindenkire, mert betegjogi kepviselot kialt az, akire csunyan nez, meg ha az adott eaetben jogos is. Azt mondta, hogy artani nem akar az eladonak, de akkor a kosar cuccostol marad, mi pedig tavozunk. A lanyunknak meg annyit mondott (nyilvan neninek celozva), hogy a neni savanyu picit. Erre a kiscsaj fintorgott, mint a citromtol szokott, mev mondta hogy szavanu, es mindenki rohogott. Ennyi volt.


Kivancsi voltam, ki mit tett volna.

2014. febr. 22. 21:15
 22/31 A kérdező kommentje:

Imad eladosat jatszani, rideg vevo.

Bocsanat az elirasert, telefonrol ment.

2014. febr. 22. 21:17
 23/31 anonim ***** válasza:
Hát en néztem nagyokat a válaszokon!!! Biztos hogy kirugatnam, apukat meg kértem volna hogy vigye arébb a gyereket és megkerdeztem volna hogy ki a szerencsétlen és azt nem tette volna zsebre amit tőlem kapott volna (nem verésre gondolok) Uristen felhuztam magam a kérdést olvasva hát nem vagyok agresszív meg egy primitív ember de tuti hogy még borzalmasabb napot csináltam volna a kedves hölgynek, hogy többé eszébe nem jutott volna munka végzése közben egy pici lánnyal ilyen módon viselkedni de még felnőttel sem!!!!!!
2014. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
21%

Kb 1000 % valszínűséget adok annak, hogy a "szerencsétlen" szót nem tette hozzá a pénztáros, ez már csak a rendkívül sértett és felajzott szülők továbbgondolása.


Egyébként pedig ha annyira szeretne egy kisgyerek fizetni, azt azért meg lehet értetni vele, hogy majd csak a végén adjuk oda a kártyákat, mert akkor fog kelleni a néninek. Ha a scennelés kezdetétől lobogtatja a pénztáros szeme előtt valaki a kártyát, és Ő elüt valamit, amiért vezetőt kell hívni, ergo várakozni kell, akkor meg az a baj, hogy váratják a vevőt, aki szegény pici gyerekkel kénytelen várakozni...

2014. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Na pont a Spar-os pontgyűjtős kártya az, amit előre is be lehet dugni abba a kütyübe...


Aki meg egy gyereken vezeti le az agresszióját, az menjen sz@rt lapátolni...

2014. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Részletkérdés, de bankkártyát is írtál az elején, kérdező.

" nyújtja a supershop kártyát, meg a bankkártyát, közben véletlenül hozzáér a monitor széléhez..." -ez a nyilván nem ő fizet, nem annyira egyértelmű ezért. Egyébként meg egy bankkártyát is oda tud adni egy 22 hónapos, és akkor eljátssza, hogy fizet, pont mintha készpénzt adna. Szóval szerintem simán beleférne ez is. Tehát nyugodtan átveheti tőle a pénztáros.

2014. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Elhangzott a szerencsétlen szó is.


A bankkártya is nála volt, de a supershopot adta. :) Arra akartam célozni, hogy úgysem tudna/tudott volna fizetni a kártyával, ahogyan erre valaki utalt, elvenni meg tőle is eltudta volna a kedves néni, tök mindegynek látom.

2014. febr. 24. 13:29
 28/31 anonim ***** válasza:
Persze, ez érthető. Akinek gyereke van, szerintem levette. :)
2014. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Ma futottam bele a cikkbe, és meg kell, hogy osszam, a minek fizet egy két éves? kérdést feltevőknek.


Vekerdynek van egy cikke az ehavi nők lapja pszichében, amiben a dackorszakról beszél, és a dackorszakban lévő gyermekkel szembeni helyes attitűdről szóló példaként éppen azt hozza, hogy milyen jó, amikor anya a lehető legnagyobb teret engedi a gyerekének, a nem veszélyes dolgokban nem korlátozza őt, pl. hagyja fizetni a kasszánál a 2-3-4 évesét, így erősítve őt a saját magába vettet bizalmában. :))


Egyébként is nagyon jó cikk ez lányok, vegyétek meg, ha érintettek vagytok ebben az időszakban! :)

2014. febr. 28. 13:55
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem volt ebben semmi rossz hogy hagytad a pici lányod fizetni, söt.. a szitut pedig megfelelően kezeltétek túlságosan is....! Képzeld az én mamám akit pár napja vesztettem el sajnos már 5 évesen bevezetett hogy segitsek neki be tölteni az ünnepi töltött káposztát és amikor készítette a húslevest a tésztát együtt gyurtuk ezek olyan dolgok amit soha nem fogok elfeledni,és a születendő kislányomat is igy fogom nevelni és ha fizetni akar majd fizetni fog!
2014. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!