Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjetek mennyire ért egyet...

A férjetek mennyire ért egyet veletek a baba dolgok vásárlásában?

Figyelt kérdés
Gondolok itt akár az ilyen olyan csini ruhákra, illetve egy komplett bababútor. mert kinéztem egy 50ezerért egy kiságy, pelenkázó, két ajtós szekrény, és kis 3 fakkos polc akár külön, de eredetileg a pelenkázóhoz van és egy fali polc. használt, de nem sérült. és a párom fölöslegesnek tartja mert valójában nekem kell mert a babának még nem fontos. és hogy kapnánk egy kombi ágyat amit valamennyire javítani kell, de azt egy idő után vissza kell adni, én meg sajátot akarok....ti hogy vagytok az ilyen dolgokkal. eltérés esetén ki nyer? köszönöm
2014. febr. 26. 12:48
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek is :)


kedves 19es válaszoló. pont ez az, hogy amit néztem bútort az 50ezer, amit te írtál az 35ezer, tehát 15tel kevesebb és van benne egy komoly szekrény is.

mindegy is, én sem akarok nagyon drága dolgokat, mert akkor már kb egy hónapja rágnám a fülét mikor 100ért láttam hasonló...sőt ugyan ilyen összeállítású bútorszettet több száz km-re tőlünk. ez meg pesten van lassan úgy is megyünk családot látogatni, tehát többnyire útba esik.


köszönöm mindenkinek a választ, már nézte hogy befér e lapra szerelve minden hosszba keresztbe :) a többi dologgal meg egyezkedünk, ezek után valszeg valamiben engednem kell :)

mindenkinek ment a zöld kéz :)

2014. febr. 26. 14:31
 22/23 anonim ***** válasza:
45%
Egyett értettünk mindenben. Soha nem spóroltunk a gyerek dolgain.
2014. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én vagyok az, aki nő létére utál vásárolni. Ha muszáj, akkor inkább neten, csak plázába/üzletbe ne kelljen bemenni. (Külön szenvedés magamnak vásárolni, mert azt kénytelen vagyok a helyszínen felpróbálni, ezért oda kell mennem)


Viszont imádok és tudok is elég pofátlanul alkudni. Bár keret lett volna rá, rákattantam, hogy minél olcsóbban hozzuk ki a gyerekcuccokat. Ebay-en sikerült megvennem egy komplett babakocsi készletet 20 rugóért (isofixes talppal, hordozóval, tényleg mindennel), ami újonnan 200 körül lett volna. Kis kosz van rajta, de 5 rugóért 70 fokos gőzborotvával megoldják.


Bútort is használtan találtam, szép és újonnan az is 3-4-szeres áron lett volna.

Közben lakást is kellett venni, ott igazán kiereszthettem a karmaimat alku terén. Csak a megspórolt/lealkudott összegeket figyelembe véve 2 misivel előrébb vagyunk, ezt valószínűleg lakásfelújításra fordítjuk majd.


Egyébként a férjem az, aki képes becsábulni egy boltba - legalább nézegetni, ha nem is vásárol. A legelső ruhát is így vettük meg, hogy behúzott egy plázába ruhákat nézni. Én 5 perc után tikkeltem a tömegtől, ő csorgó nyállal nézegette a babacuccokat, meg a "nézd, tigrisnek is öltöztethetjük" jellegű overall-okat :)


Ezért a tényleges bevásárlást ő végzi, egyúttal a szüleimet is nehéz lelőni, ők is túlmozgásosak a témában.


Aztán a férjem haveri köréből, munkatársaitól is rengeteg "ááá, itt áll halomban, a gyerek rég kinőtte, szívesen odaadom" cuccot kaptunk. Szerintem felét fel se tudja majd venni, mert előbb kinövi :)

2014. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!