Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 6 éve itthon babázom,...

Ha 6 éve itthon babázom, totál depressziós szerű vagyok ( nem klinikai, de akkor is gáz) és le kéne fogyjak 20 kilót, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 08:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hú nekem már a 1,5 év itthon húzós volt,alig vártam hogy dolgozhassak.Van egy szobabiciklim azon tekerek napi 30-60percet mikor hogy,amíg nem dolgoztam tanultam és ide-oda mentem a fiammal,nem bírom az otthonülést,ezért is várunka másodikkal még.
2014. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem pont a 1,5+ gyereknél nem lehet unatkozni itthon. Amikor a nagyobbik gyerekem ennyi idős volt, dühöngött a nyár, az egyszem árnyékos játszótér 25 perc sétányira van tőlünk. Simán elment a délelőttöm 1,5 óra játszóterezéssel. Néha alig vártam, hogy ágyba kerüljön délben, annyira elfáradtam én is :) Dolgozni én is szerettem, de 10 évet lehúztam az első szülés előtt, tudom mi vár rám, ha visszamegyek dolgozni. Ezért is nem sietek :) Komolyra fordítva, most 20 hónapos a kicsi, ősztől szeretnék majd távmunkában visszamenni félállásban. Nem is azért, mert hiányzik a munka, inkább a saját dolgomat akarom megkönnyíteni, mire jön a jövő ősz és a teljes állás, képben legyek teljesen. (8.vagyok)
2014. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kezdetnek sétálj nagyokat a gyerkőcökkel. A természetben, erdőben, parkban volna a legjobb.

Tornázz velük együtt, váljon napi rutinná, így majd ők emlékeztetnek rá, és nem tudod elsumákolni :-)

2014. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!