Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Engem dühít csak fel ha egy...

Engem dühít csak fel ha egy anya 600 ezer forintot fizet elöttem egy gyerekruha üzletben?

Figyelt kérdés

Nem irigy vagyok, hanem dühös, hogy ilyen különbségek vannak emberek között és hogy valaki ennyi pénzt elszór a ravaszi szezonra. 5 fiúval volt, de az is bosszantana, ha egy gyerekre 100-150et költene. Ebben még cipö nem is volt. Nem tudom pontosan mit vásárolt, mikor mentünk már majdnem fizettek. A boltos egy másik vevönek aki ismerte tett egy megjegyzést, hogy szeretem ha jönnek.

Mi értelme szerintetek ennyi pénzt kidobni ruhákra? Mikor egymástól is örôkölnek gondolom. Megtennétek ha lenne rá keret? Én is szeretem a minöségi cuccokat, néha meg is veszem, de ma nem vettem semmit ebben a boltba, úgy elment a kedvem



2014. márc. 7. 13:43
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
82%

Neked mi bajod van? Engem a legkevésbé sem dühít.

Az más, ha sajnálod, hogy Te nem teheted meg, de nincs jogod dühösnek lenni.

Most kutyára felhúztál. Irigy dög vagy!

Töröltetheted a kérdésem nyugodtan. Biztos ez is dühít!

2014. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves kérdező mindenkinek a saját joga arra költeni a pénzt amire szeretné.
2014. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
98%
Hat ha megengetheti maganak akkor a legjobbat adja a gyerekeinek! nincs ebben semmi rosz talan a mar nemhasznalt ruhakat beadja turkaloba vagy csak odaadja masnak, es nem adja fel a masik gyerekere hanem mast vesz neki.
2014. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem irigy vagy, ez egyértelmű. Igen, vannak különbségek az emberek között, de nem csak pénzügyileg, hanem végzettségben, elvégzett munkamennyiségben, szerencsében. Ilyen a világ, felesleges ezen puffogni. Neked attól jobb lenne, ha más, aki megteheti nem költene a gyerekére, csak mert Te sem tudsz? Én sem tudok 150 ezret költeni a fiamra, de nem háborodok fel, mert más tud. Én is megvenném, ha ennyi pénzem lenne és nem érdekelnének az irigyek.
2014. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
44%
én ezen csak jókat röhögnék :) aki ennyit képes otthagyni ruhákra, annak elmentek otthonról :)
2014. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
41%

1. vagyok

Töröltetheted a VÁLASZOM, ezt akartam írni.

Egyébként: igen, megtehetném, hogy ennyiért vásároljak a gyerekeimnek. De nem teszem, mert én nem látom értelmét.

2014. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Ezt mondom :) nincs értelme! Inkább veszek neki vmit ami fejleszti, vagy elviszem vhova ahol élményt szerez
2014. márc. 7. 13:52
 8/37 anonim ***** válasza:
83%

Mikor Dubaiban járunk a férjem munkája miatt, marhára dühít, hogy vannak emberek, akik a fagyit aranyporral megszórva eszik. Szó szerint értsd amit írok. Mást meg az dühíti, hogy havonta utazunk. Mindenki máshogy él, sok ember keres millión felül és sokan minimálbért.

Lehet, hogy egy alsóbb osztálybeli boldogabb mint egy milliomos. Sokféle ember és sors van, nem gondolkodom ezen és nem akadok fent. Próbálok segíteni, ha tudok valakinek, mert örömet okoz, ez minden, amit foglalkozok ezzel a dologgal.


Van akinek ez,a mit írtál semmi. Egy dizájner táska van, hogy ennyi, vagy többe kerül...


Nem hiszem, hogy irigy vagy, én is szoktam fennakadni dolgokon, de nem irigységből. Csak elgondolkodok. :)

2014. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
És hordják három hónapot gondolom mert évszakváltás
2014. márc. 7. 13:54
 10/37 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván ezekre is futja a ruhák mellett, nem gondolod?
2014. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!