Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy gyerek...

Miért van az, hogy gyerek születése után sok kapcsolat tönkremegy?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kislányom, 4 éve vagyunk együtt a férjemmel, szerettük volna a babát és ő jött is, az első egy hónap nagyon szép volt, mostanában mint akit kicseréltek, nem ismerek rá a férjemre, a kislányunkat nagyon szereti de úgy érzem mintha engem már nem szeretne,sokat dolgozik általában este van mire hazaér, ezért elég keveset vagyunk együtt. Nagyon kétségbe vagyok esve mert nem szeretném, hogy a kislányom apa nélkül nőjön fel. Mit tehetnék?
2009. dec. 15. 09:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
A fő kérdésedre válaszolva: azért, mert sok anyuka onnantól csak a babájának él és elfelejti, hogy ő feleség is. A nap 24 órájában anyukává válik, mert azt hiszi, hogy ezzel szolgálja a gyerekét, pedig így csak elveszti apukát, aki apuka szeretne lenni, de férj IS!
2009. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%

Legyél szexi és hódító! Figyelj a férjedre! Úgy gondolkozz róla, min amikor még csak ismerkedtetek!

nAGYON FONTOS, AMI veletek akicsivel otthon történt aznap, de néha a férjed is kerüljön előtérbe! Ő is legyen fontos!

Meséld el neki is ezt a kérdést, kedvesen, szeretettel - ne tűnjön követelőzésnek! Ne a babával indokold: "ne nőjjön apa nélkül"(vagy anya nélkül, ugyebár...)

ne ezt mond, hanem "nem szeretnéd nélküle élni az életedet! TE! Mint nő, mint feleség. A gyerek csak következmény! Az a lényeg, hogy TE akarod az ŐT, az ő szerelmét, míg a halál el nem választ.Ezt kell hangsúlyozni.

Nem nyüszíteni, mert az fárasztó, hanem világosan közölni, és megkérdezni őt, hogy ő mit érez!

Sok apukaának nagyon nyomja a vállát a családdal járó gond, az anyagi biztonság fenntartása, lehet hogy ezt érzed.

Őt is kell kényeztetni, ele is törődni - most neki sincs alkalma elég, hogy atársaságodban kikapcsolódjon.

2009. dec. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk ugyanez a helyzet, pedig igenis foglalkozom a párommal!

De ő már anyaként kezel és nem nőként.. Ő nem vallja be, én érzem rajta a változást.

El vagyok keseredve..

2009. dec. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Az első nagyon jól leírta! Bizony egy nőnek nem csak anyának kell lennie, hanem a férjével is kell törődnie. Ha a férj hazaér, ne csak azt hallja, hogy a gyerek, meg a gyerek. Igen is fontos, hogy legyen időtök egymásra is, tudjatok beszélgetni nem csak a babáról, néha legyetek kettesben..ez a dolog egyik nyitja. Legalábbis szerintem :)) egy 4 gyerekes anyuka
2009. dec. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen sajanos sokat változtam a szülés óta, van egy gyönyörű szép kislányom, de nem vagyok magammal megelégedve, fáratt és ingerlékeny voltam az utóbbi időben, de próbáltam ezen változtatni, és hiába közeledem a férjemhez, minha nem is lennék. Már a beszélgetés sem megy, hiszen egyből vitába torkollik. Nem tudom mit tegyek.
2009. dec. 15. 09:47
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
ez azért van mert ingadoznak a hormonjaitok még, és a saját érzéseitekkel sem vagytok tisztában. aAlegtöbb férj /társ ilyenkor ösztönből kivár, hogy a babának meg a mamának legyen ideje összeszokni. Erre minden 3, nő azt hiszi, hogy eltávolodott tőle a párja. Ez nem így van.Észre kell vennie egy idő után hogy nem csak a baba van, és felismerni, hogy a férjünk/társunk ugyanazt a valakit szeretné visszakapni, és nem egy olyan valakit, aki azt hiszi magáról hogy most ronda, lerongyolt, 0-24 órában gyerekfelvigyázó kizárólagos anyuka:)
2009. dec. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%

Szia!

Könnyű azt mondani,hogy ugyanúgy foglalkozz a férjeddel,mint eddig...hiszen már más életetek van mint eddig!Szerintem nem is lehet...és nem is várhatja el egy férfi se ezt!(Hála istennek az én férjem ilyen.)Persze én is mindent megteszek annak érdekében,hogy lássa bennem a nőt,és ne csak az anyát.De nyilván most a legfontosabb a babánk!!!És szerintem lehet ilyeneket írogatni,hogy ezt meg azt tegyél meg érte,ezt neki is meg kéne tennie érted!Nálatok ha jól veszem ki,ő semmit nem tesz érted,csak a lányotokkal foglalkozik,veled nem...nem kell azért csak a férfit körbeugrálni,mert ő dolgozik stb.egy nőnek attól még,hogy szült ugyanúgy (ha nem jobban!) szüksége van arra,hogy szeretgessék.Beszélgessetek!!!!Ez a legfontosabb,mondd el neki,hogy te mire vágysz,és kérdezd meg,hogy neki mi hiányzik az életéből.Csak így lehet megoldani ezt a problémát.Ha nem beszélgettek,egyre rosszabb lesz,mert eltávolodtok egymástól egyre jobban...

2009. dec. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
á
2009. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

olyan jót írtam, de lszállt.


ezt olvasgasd:John Gray


Mars és Vénusz mindörökké együtt

Gyakorlati tanácsok a tartós kapcsolat megőrzéséhez - Amit anyáink nem mondhattak el és amit apáink nem tudtak


[link]

és karácsonyra nagyon személyes, szerelmes ajándék!

Tervezz be heti húsz percet előre, mikor csak őt kényezteted.

2009. dec. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%
3*20 percet
2009. dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!