Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy gyerek...

Miért van az, hogy gyerek születése után sok kapcsolat tönkremegy?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kislányom, 4 éve vagyunk együtt a férjemmel, szerettük volna a babát és ő jött is, az első egy hónap nagyon szép volt, mostanában mint akit kicseréltek, nem ismerek rá a férjemre, a kislányunkat nagyon szereti de úgy érzem mintha engem már nem szeretne,sokat dolgozik általában este van mire hazaér, ezért elég keveset vagyunk együtt. Nagyon kétségbe vagyok esve mert nem szeretném, hogy a kislányom apa nélkül nőjön fel. Mit tehetnék?
2009. dec. 15. 09:34
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Már eléggé eltávolodtunk és beszélgetni se tudunk. Várom a megfelelő alkalmat, hogy letudjunk ülni és megbeszélni, de nem tudom mikor lesz rá lehetőség. Elgondolgodtató a mit írtatok. Bennem is sok hiba van amit én belátok és beismerek.Gond lehet talán az is, hogy én beismerem a hibáimat ő pedig nem. Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.
2009. dec. 15. 10:02
 12/24 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen megértelek, nálunk is ugyanez volt/van a baba születése óta (4,5 hónapos). Ahogy írtad Te magad is, az időhiány, hogy keveset vagytok együtt, sajnos ezt eredményezi. Én is nagyon el voltam keseredve, mondtam is neki, hogy ha nem változtat, akkor "hazaköltözöm anyámhoz és viszem a gyereket is" :)) De ezen már túl vagyunk (remélem), mi úgy lendültünk át a holtponton, hogy értékelni kezdtük az is, hogy este összebújunk és két percig csak egymásnak vagyunk (utána beájultunk és elaludtunk). És sokat beszélgetünk, még akkor is, ha vitába torkollik; nem hagyom annyiban és kimondom konkrétan, hogy ez meg ez nem esett jól. Szóval kis lépésekkel közelítünk egymás felé lelkileg-testileg egyaránt.
2009. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%

Szia.

Sajnos én is pont ugyan ebben a cipőben járok. Úgy érzem, hogy a páromnak már nem kellek, csak a gyerek miatt van mellettem. Régen minden nap együtt voltunk, most hiába bújok oda, kezdeményezek, mindig elutasít. 2 hónapja nem voltunk együtt. Én is sokat változtam, a testem csúnya lett, szerintem undorodik tőlem és azért nem közeledik. Próbálj meg leülni vele megbeszélni, hogy miért lett ilyen. Hátha neked sikerül kihúzni belőle a választ. Nekem nem sikerült.

2009. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
hagyjátok ezt a "testem csúnya lett" dolgot!! A párotok azt a képet látja rólatok, amit TI gondoltok Magatokról! Szülés után még mindig striás a hasam, nagy a fenekem, lötyög a cicim és mégis odabújtam az uram mellé, aki kívánta , kívánja ezt a "megváltozott" testet is. Szép is lenne, ha szülés után rögtön vissza kellene változnunk. Magatokat tegyétek helyre, és mondjátok el újra és újra a tükör előtt hogy "szép vagyok, kívánatos vagyok" !!A férfiak sok dolgot észre se vesznek, amiről mi nők azt hisszük, hogy "leplezni" kell.Azt látják, amit sugárzunk feléjük!!!
2009. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Velünk is hasonló volt a helyzet. Én erre mindíg felhánytorgattam az én gondjaimat (szinte napokon keresztül csak reklamáltam, csoda, hogy tűrte). Egyszer leűltem elé és megkértem, hogy akkor most Ő modja meg, hogy mi a gondja. Na, erre a fejemhez vágott olyan dolgokat, amikre nem is gondoltam. Tátott szájjal hallgattam végig a reklamálni valóját. Aztán megbeszéltük a dolgokat, hogy nekem és neki miben kellene változnunk, változtatnunk. Másnap az új elvekkel ébredtünk.

Szerintem a legnagyobb ok az lehet, hogy a babámat jobban szeretem, mint Őt. Nemtudom, ha lesz még egy gyermek, akkor a legkissebbet fogom szeretni, Ők meg mennek a feledésbe?

2009. dec. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Biztos ebben is van valami, hogy azt látják amit sugárzunk feléjük. Nekem nagyon csúnya lett a hasam, combom, fenekem, utálom magam. De megpróbálom elfogadni, hiába a férjem mégs szégyenlem magam előtte, mert csúnyának tartom a testem.

Beszélgetni nem tudunk,mert ahogy már írtam vita a vége.

De úgy látom sajnos nem vagyok egyedül ezzel a dologgal.

2009. dec. 15. 10:38
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudom mi lehet az oka, de nalunk is minden valtozott. Pedig vekonyabb lettem mint szules elott, ugyanugy foglalkoznek a parommal ha hagynà, minden este jutna idonk egymasra, de o azt az idot a gep elott tolti, maximalisan kimutatom, hogy nem csak anyakent funkcionalok.... Es megis. Hogy mit tehetnel? Erre nehez valaszolni, ha valtoztal, probalj olyan lenni mint a terhesseg elott. Probald vele megbeszelni, hogy miert valtozott, talan elmondja es megtudhatod mi zavarja valojaban.
2009. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Hiába kérdezem mi a baja a válasz rá "mi lenne, semmi"
2009. dec. 15. 10:53
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
szió!ne azt kérdezd ,hogy mi a baja hanem,hogy mit szeretne másként csinálni.ha azt mondja,hogy semmit akkor viccesen mond neki,hogy hurrá minden tökéletes ő se legyen ilyen morci.elöbb utobb kibújik a szög a zsákból.aztán ha már tudod mi a baja elörrébb vagytok lehet megoldani.ha engem kérdez apárom,hogy mi baj én is azt mondom semmi.pedig néha majd felrobbanok.lehet,hogy csak fáradt.nekünk az egyik mélypontnál bevált,hogy elmentünk thai masszázsra(én megleptem vele,nem tudta párom hova viszem).3 éve volt de még most is sokszor nevetünk rajta.te pedig szép vagy!aki mást mond hazudik!!fel a fejjel!10hós pasi anyuja
2009. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeséget kérdezel. Ha ezt mondja, akkor semmi baja.

Ne a kapcsolatotokról beszélgess vele, hanem az őt érdeklő, meg atéged érdeklő dolgokról!

Lazán! Menj el fodrászhoz, és vegyél eg yúj ruát, az fel fog dobni! Spórold ki a konyhapénzből! Ha folyton cseszteted, az nem beszélgetés!

Vegyél egy mély levegőt, fesd ki a szemed, és sziporkázz egy kicsit! Lazán, önnyedén!

Ez mindenkinek teszik. 4 hónap alatt nem mehetettt tönkre az a kapcsolat!

Csak ne nyaggasd, kellemes estét csinálj! Ne piszkáld, hanem légy olyan, akihez jó szólni! Ha hazajön, ne támadj neki, várd meg, míg magától előjöna "barlangjából" Vaygis ő kezdje a beszélgetést, de teremts rá lehetőséget.

Ne válságmegbeszélést, hanem kis gésás kikapcslódást!Fenének van kendve folyton szenvedni!

Jó zene, illatos lakás, szépe felöltözött feleség - és süss egy jó darab húst! Amíg azt meg nem ette, ne csesztesd! Adhatsz eg ykis bort is, Ha kérdi, mi ez, csak mosolyogj sejtelmesn, s éjjel váltsd valóra a reményeit :)


A fenti könyv nagyon hasznos gyakorlati tanácsokat tartalmaz. Könyvtárakban is megvAn.

2009. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!