Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is volt már így? Engem...

Más is volt már így? Engem miért nem választ senki az "első", fontos embernek az életében? Sosem leszek keresztanya vagy esküvői tanú, legeslegjobb barátnő?

Figyelt kérdés

Testvérem nincs, így ez az opció kilőve, az unokahúgommal jó a viszonyunk, de neki egyrészt van egy öccse, aki elsődlegesebb bármiben nálam, másrészt a párja testvéréjének családjával nagyon jóban vannak?

A (számomra) legjobb barátnőmnek nem én vagyok a legjobb barátnője, bár tudom, hogy fontos vagyok neki, de biztosan a húgát, vagy a legjobb barátnőjét választaná keresztszülőnek például, a másik két barátnőm szintén nem engem akar választani. :(

Rosszul esik, hogy én senkinek nem jutok eszébe.


2014. márc. 20. 17:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Miért hasonlítgatod össze magad másokkal?


Amúgy sem a barátnődnek kell első legyél, hanem a férjednek, a gyerekednek, az anyukádnak.

2014. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én meg senkit nem tudok elhívni esküvői tanúnak. :((( Minden rokonom messze lakik illetve idős, szük polgári csendes esküvő, lagzira nincs pénz, szintén pénzhiány az oka hogy hétköznap munkaidőben tartjuk, mert akkor ingyenes.

Már a második pár tanú mondta vissza, mert nem adnak neki szabit vagy eleve kérni se mer szabadnapot... Kisbéren lesz az esküvőnk. Ha találok két nagykorú személyt aki el tud jönni tanúnak. :( Itt a lehetőség, ha el tudsz jönni és nem baj hogy nincs lagzi...

2017. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!