Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti heti vagy havi...

Anyukák! Ti heti vagy havi nagybevásárlást tartotok? Esetleg naponta mentek boltba?

Figyelt kérdés
A kisfiam egy éves. Mostanában kezdünk átállni arra, hogy teljes egészében a mi ételeinket eszi. Ezért azt tervezem, hogy megírom előre a heti menüt, bevásárlólistát, és elég lenne egy heti nagybevásárlást csapni. Már nem kell naponta bébiételért szaladgálni. Vagy ésszerűbb lenne kéthetente mondjuk 20 ezer ft-ért előre bevásárolni húsokat, egyebeket? Picit ésszerűsíteni szeretnék, meet szerintem nagyon sokat költök kajára. Hál'istennek nincsenek anyagi zűrjeink, de olyan jól esne többet megtakarítani. Tanácsok? Köszönöm.
2014. márc. 25. 12:11
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a segítőkész válaszokat, igazán kedvesek vagytok. Nagyon jó ötleteket adtatok.
2014. márc. 25. 21:13
 22/22 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nem egyszerre szoktam mindent megvenni, hanem amikor akció van akkor veszek többet. Mivel annyit nem használok el amennyit meg is veszek így mindig marad a fagyóban. Pl. a héten s.combot vettem 3kg, ez volt 2400ft, ebből jócskán marad is. Van amikor 2kg mellet veszek, de van amikor csak szárnyt vagy combot. Így egyik viszi a másikat és mindig marad a fagyóban is.
2014. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!