Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fullos nagytakarítás takarítóc...

Fullos nagytakarítás takarítócéggel, mielőtt hazahozom a babát a kórházból? A férjem szerint túlzás, szerintetek is?

Figyelt kérdés

Most vagyok 30 hetes, és arra gondoltam, hogy amikor majd bemegyek a kórházba szülni, kellene hívni egy takarítócéget, hogy teljes tisztaság várja itthon a babát, mikor hazahozzuk.


Most sincs persze mocsok, de például a konyhaszekrények tetejét már nem tudom lemosni, mert nagyon magasan vannak, és ablakpucolást sem vállalnék már be ilyen nagy pocakkal, meg nehezen elérhető helyeket sem tudok letisztítani, mint például a tűzhely mögött, stb.


A férjem szerint ez túlzás, és én aggódom túl a dolgot.

Igazából a terhességem előtt nem zavart, ha egy napig nem volt elmosogatva, vagy ha volt egy kis por a lakásban, de mióta babát várok, nagyon durván tisztaságmániás lettem.


Szerintetek is túlzás ez az elképzelés, vagy pedig igazam van?



2014. márc. 26. 10:17
1 2 3
 21/24 phiona0068 válasza:

Mindenkinek más a tűrőképessége.

egyébként 320 nm-es a házunk 3 szintes tetőteres, de nem kell mindennap kisuvickolni az egészet!

2014. márc. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Akkor le a kalappal! Nekem jol jon az a segitseg, lehet, mire jon a harmadik gyerek, megedzodom:)
2014. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 phiona0068 válasza:
:)
2014. ápr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én a nagytakarítástól szültem meg. :) Húsvét nagypéntekjén szültem, előtte nap létráról mostam az ablakokat, és lehet, hogy az indította be, 4 nap lett volna még a szülésig. Szép tiszta lakásba vittem haza a picit. :) És a kórházi koszt is finom volt, minden nap sonka, tojás, érdemes volt. :)
2014. ápr. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!