Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 éves lányomon a pszichológus...

8 éves lányomon a pszichológus sem tudott segíteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

8 éves lányom 3 hete egyik napról a másikra megváltozott. Okos, értelmes kislány. Nem akar tanulni. Verekszik, 5-ös volt a magatartása már sajnos 3-as. Az osztályfőnök is panaszkodott órán nem figyel, beszélget, ha valami nem tetszik addig ordít míg az lesz amit ő szeretne. Jár tornázni, mert nekik kötelező (sportiskola), ott is 5-ös volt a magatartása sajnos itt is 3-as. Elszerettem volna vinni nevelési tanácsadóba, de mikor bementem nagyon bunkók, flegmák voltak. Így a tanárok javaslatára elvittem pszichológushoz. Nagyon kedvesek voltak. Elmentünk a lányom nem szólt semmit. Ezután megkért a pszichológushoz menjek ki, hátha többet mond. Kimentem közben hallottam mondta a pszichológus a lányomnak: Segíteni akarok, Mesélj mi történt az iskolában stb. A lányom elkezdett pityeregni, azt mondta haza szeretne menni. Végül haza jöttünk. Azt mondta a pszichológus nem erőlteti 1 hét múlva vár vissza. Addig sokat a foglalkozzak a lányommal (mindig foglalkoztam vele), beszélgessünk a pozitív élményekről stb.

Mit tegyek?


2014. márc. 26. 17:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Ment a zöld kéz!!

Ma leültünk beszélgetni, beszélgettünk az iskoláról és elmondta vannak barátai, 2 tanárt nem szeret és 1 osztálytársat utálja, mert mindent kitalál. Holnap beszélek az osztályfőnökkel (lányom azt mondta ő az álom tanár), ő hogyan látja a helyzetet. A tesi öltözőből eltűnt lányom kabátja, mikor órán voltak:(

2014. márc. 27. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!