Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiam nem ment pénteken iskoláb...

Fiam nem ment pénteken iskolába, mert fejfájásra és torokfájásra panaszkodott. Elvittem orvoshoz aki holnapra is adott igazolást. Én úgy látom nincsen semmi baja. Ti elengednétek iskolába vagy sem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom, hogy alapjában véve nem link, könnyen pótol majd és nem várható különösebben fajsúlyos doga, vagy mittomén témazáróra ismétlés, akkor felőlem simán otthon maradhatna. Persze pótolnia muszáj lenne... :)
2014. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a gyereknek érvényes orvosi igazolása van, az osztályfőnöknek haza KELL küldenie. Az, hogy anya otthon van a házi patikában és úgy gondolja, hogy jól van a gyerek, nem jelent semmit.


Te is orvos vagy esetleg? Gondolom, nem ok nélkül írta ki a gyereket, pláne, mivel, ha jól olvasom, te is ott voltál.


Egyébként, a "úgy látom, hogy már nincs baja" és "a gyerek meggyógyult, egészséges" között nagy a különbség. Ha beteg volt, akár csak rövidebb ideig is, utána még gyengébb a szervezete, visszaeshet. Abba az egy napba nem fog belehalni.

2014. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!