Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyenge kifogás, ha azért...

Gyenge kifogás, ha azért jövök el előbb egy buliról, mert nem szeretném, ha 1,5 éves fiam egész éjjel nagyszülőkkel aludna?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz a barátnőm lánybúcsúja...az az igazság,hogy alig ismerek valakit azok közül akik jönnek,plusz általában a társaságnak nincs gyereke(nekem van egy 3,5 éves is) így a buli délután kezdődik és nagy valószínűséggel belemegy az éjszakába.Amúgy se vagyok egy nagy bulizós,meg kisebbik fiam még nem aludt nélkülem és eléggé anyás,szóval arra gondoltam elmegyek,ott leszek az elején,aztán eljövök. Ez azért is lenne jó,mert pénzben a rám eső rész talán nem lenne annyi...egy csomó mindent szerveznek én meg nem akarnék erre annyit költeni...Csak eddig is nehéz volt velem programot szervezni a gyerekek miatt,de nem tudok mit csinálni,nem tudom kinek leadni őket!Ráadásul a kicsi eddig szopizott...

Azt már csak megemlítem,hogy a lánybúcsú előtt akarnak egy plusz találkozót,hogy ne legyünk annyira idegenek egymásnak...na oda szinte tuti nem megyek el,hiszen soha többet nem is fogok velük találkozni!2 estét megszervezni 2 héten belül,meg kifizetni(utazás,pia,kaja,lánybúcsús játékok kellékei,stb) nekem túl sok....

Maradi vagyok nagyon??


2014. ápr. 12. 15:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
36%

Figyu, ha nem szeretsz az éjszakába nyúlóan bulizni, akkor azt a barátnőd is tudja és gondolom megérti. Odamész az elején, 9-10-ig ott vagy, addig bedobod magad (és nem csak a gyerekekről beszélsz :)) és kész.


Én is voltam lánybúcsún, 20e Ft-omba került, mert limuzint béreltünk és beültünk egy puccos étterembe, meg koktéloztunk, de szerintem szökőévente 1x bele kell férjen az ilyesmi, már ha nincs ellenedre persze.

Sőt, kövezzetek meg, de én az ilyen alkalmakkor ott szoktam aludni valakinél és csak reggel megyek haza.

2014. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Ha már a "mit teszek meg a barátnőmért" kérdést boncolgatjuk, szerintem érdemes tisztázni, hogy ez a fogalom - legalábbis szerintem - kétfajta viszonyt takarhat. Jelentheti azt a nagyon értékes kapcsolatot, amikor a két ember lelki társa egymásnak, bármikor bármiben számíthatnak egymásra, akiknek a kapcsolatát már kipróbálta az idő stb. Az ilyen elég ritka az ember életében. Ebben az esetben valószínűleg az egyenes út célravezetőbb, hogy elmondod, hogy nem szereted az ilyen programokat, bár az ilyen barátnő ezt minden bizonnyal alapból tudja rólad, és nem fog megsértődni.

Viszont jobb híján barátnőnek nevezzük azt is, akivel nincs túl mély lelki kapocs, csak éppen jól érezzük magunkat egymás társaságában. Az ilyenért nem teszünk meg mindent, ő se várná el. Ő azért nem fog megsértődni, ha nem mész el a bulira, mert lesz ott még egy csomó ember, akikkel hozzád hasonlóan jól érzi magát.

2014. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
87%

Az volna valóban a legtermészetesebb, ha az embernek nincs kedve, nincs pénze - azt megmondja az érintettnek. De sajnos vannak emberek, akik nem értenek az ilyen szóból. Erőszakoskodnak, besértődnek, ezeknek hazudni kell. Nekem is volt egy "barátnőm", legalább is azt hittem, az, de mikor "a fene a pofád" módon adta tudtomra, hogy nem ért velem egyet, lazítottam a kapcsolaton.

Ha nekem meghalt volna egy közeli hozzátartozóm, képtelen lettem volna leánybúcsúba menni a barátnőm kedvéért. S ha nem értette volna meg, nem is lett volna a barátnőm.

De nem vagyunk egyformák. Én elfogadom, ha valakinek más a sorrendje, mint az enyém, más is értse meg, hogy vannak, akik különböznek tőle.

2014. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%

Na most ha jó barátnőd akkor elég gáz, ha meg nem az akkor minek hívtak meg és mész el.

Ha téynleg jó barátnőd, és ez neki fontos esemény, akkor nem túl kúltúr dolgo ezt csinálni. Nem csecsemő már a gyereked.

2014. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha ennyire nincs kedved a bulihoz, mondd el neki nyíltan és őszintén. Ha igaz barát akkor megérti, ha pedig nem, akkor ennyi.

Én mondjuk nagyon szívesen mennék. 2,5 éves a fiam, nagyon ritkán jutok el bárhova is, de ha a legjobb barátnőm lánybúcsúja lenne, tuti leszervezném, hogy elmegyek éjjelre. Persze függ a gyerektől, az én fiam átalussza gond nélkül az éjszakát, nem lenne belőle gond.

2014. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves vagy?
2014. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!