Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyenge kifogás, ha azért...

Gyenge kifogás, ha azért jövök el előbb egy buliról, mert nem szeretném, ha 1,5 éves fiam egész éjjel nagyszülőkkel aludna?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz a barátnőm lánybúcsúja...az az igazság,hogy alig ismerek valakit azok közül akik jönnek,plusz általában a társaságnak nincs gyereke(nekem van egy 3,5 éves is) így a buli délután kezdődik és nagy valószínűséggel belemegy az éjszakába.Amúgy se vagyok egy nagy bulizós,meg kisebbik fiam még nem aludt nélkülem és eléggé anyás,szóval arra gondoltam elmegyek,ott leszek az elején,aztán eljövök. Ez azért is lenne jó,mert pénzben a rám eső rész talán nem lenne annyi...egy csomó mindent szerveznek én meg nem akarnék erre annyit költeni...Csak eddig is nehéz volt velem programot szervezni a gyerekek miatt,de nem tudok mit csinálni,nem tudom kinek leadni őket!Ráadásul a kicsi eddig szopizott...

Azt már csak megemlítem,hogy a lánybúcsú előtt akarnak egy plusz találkozót,hogy ne legyünk annyira idegenek egymásnak...na oda szinte tuti nem megyek el,hiszen soha többet nem is fogok velük találkozni!2 estét megszervezni 2 héten belül,meg kifizetni(utazás,pia,kaja,lánybúcsús játékok kellékei,stb) nekem túl sok....

Maradi vagyok nagyon??


2014. ápr. 12. 15:07
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
42%
Hagyd, ez az 58%-os egy idióta troll, ne is foglalkozz vele, mindenhova csak belesz@rik valamit, ezzel szórakozik unalmas óráiban. Ne törődj vele.
2014. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Nem értitek? Van egy program, amire a Kérdező - gyerekektől függetlenül - nem akar elmenni, és kész. Szíve joga nem elmenni. Nekem is van két olyan barátnőm is, akikkel jóban vagyok, de a baráti körük nekem elég fura, így nagyobb szabású bulikba nem megyek el velük, mert bár velük jól érzem magam, a haverjaikkal nem. Ez a gyerekek születése előtt is így volt. És igen, vannak olyanok, akiknek kínszenvedés végigbulizni egy éjszakát, meg söröskocsival végigtekerni a városon. Egy barátnő ezt megérti. A Kérdező el tervez menni a lánybúcsúba, csak az éjjeli programot hagyná ki, ahonnan nem ő hiányozna a másik 20 mellett, ebben egészen biztos vagyok.

Én, mint említettem, többször eljöttem előbb a lánybúcsúkból. A "vicces" feladatokon még ott voltam, de kihagytam a diszkót meg a chippendale fiút. A barátnőim pontosan tudják, hogy vélekedem ezekről, és teljesen megértették. Nekik attól nem lesz jobb, ha én végigkínlódok egy estét.

2014. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

na jó 19-es ez már a másik véglet...nekem alapból nem fekszik az éjszakai bulizás csajokkal azt hittem érthető voltam!!!!!

azért mert te így is elmentél nekem miért is kéne???nem is értem ez hogy jön ide....most írjam azt milyen hős vagy??

2014. ápr. 12. 15:53
 24/36 anonim ***** válasza:
26%
Idióta troll az édesanyukád,valakivel összekeversz az tuti nem szoktam sehova oda írogatni,leírtam a véleményem arról,ahogy egy barátnőnek kéne viselkedni,ha valahova nem akar elmenni akkor megmondja,hogy nem ne kifogásokat keressen
2014. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
61%

# 21/23


Hát akkor vállalom én is az vagyok, mert én is utálok bulizni de barátnőm egyetlen lánybúcsúján képes vagyok érte megtenni.

2014. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
43%
Ja, és az 58%-os tényleg a legnagyobb troll ezen az oldalon, messziről felismerhető a fensőbbséges, kioktató stílusáról, őt hagyd figyelmen kívül! :)
2014. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
16%
nem csak leírtam,hogy nekem mit jelent ha valaki a barátnőm,nem kell elmenned kimondta de akkor miért nem vagy képes megmondani,hogy nem mész miért kifogásokat keresel?
2014. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Ismétlem...bármikor számíthat rám a barátnőm!!Tényleg csak rámcsörög és az esetek 80%-ban egyből meghallgatom,a többiben meg visszahívom!Szerintem nem a lánybúcsú a mércéje egy barátságnak...legalábbis a felnőtteknél nem... :)


22-es KÖSZÖNÖM,meg a többi normális válaszolónak is,értitek mire gondoltam:)

Azt hiszem most megyek,mert nem akarom jobban felhúzni magam:)

2014. ápr. 12. 16:00
 29/36 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ha nem akarsz elmenni akkor mond meg a barátnődnek,hogy nem,de én is úgy gondolom,hogy csak kifogást keresel.Leánybúcsúja az embernek normális esetben egyszer van,és ha fontos a barátnőd akkor elmész.Kicsit furcsa gondolkodás a barátságról a tied,meg néhány válaszolóé.
2014. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező akkor miért nem viselkedsz felnőttként? Állj elé és mond meg mit szeretnél és ne a gyerekeidet használd kifogásnak.
2014. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!