Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyenge kifogás, ha azért...

Gyenge kifogás, ha azért jövök el előbb egy buliról, mert nem szeretném, ha 1,5 éves fiam egész éjjel nagyszülőkkel aludna?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz a barátnőm lánybúcsúja...az az igazság,hogy alig ismerek valakit azok közül akik jönnek,plusz általában a társaságnak nincs gyereke(nekem van egy 3,5 éves is) így a buli délután kezdődik és nagy valószínűséggel belemegy az éjszakába.Amúgy se vagyok egy nagy bulizós,meg kisebbik fiam még nem aludt nélkülem és eléggé anyás,szóval arra gondoltam elmegyek,ott leszek az elején,aztán eljövök. Ez azért is lenne jó,mert pénzben a rám eső rész talán nem lenne annyi...egy csomó mindent szerveznek én meg nem akarnék erre annyit költeni...Csak eddig is nehéz volt velem programot szervezni a gyerekek miatt,de nem tudok mit csinálni,nem tudom kinek leadni őket!Ráadásul a kicsi eddig szopizott...

Azt már csak megemlítem,hogy a lánybúcsú előtt akarnak egy plusz találkozót,hogy ne legyünk annyira idegenek egymásnak...na oda szinte tuti nem megyek el,hiszen soha többet nem is fogok velük találkozni!2 estét megszervezni 2 héten belül,meg kifizetni(utazás,pia,kaja,lánybúcsús játékok kellékei,stb) nekem túl sok....

Maradi vagyok nagyon??


2014. ápr. 12. 15:07
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

köszönöm,hogy megnyugtattatok!

Szoktam anyuméknál hagyni a gyerekeket,de akkor ált. a férjemmel csinálunk közös programot,vagy másik barátnőmmel találkozok.

És tényleg kicsit sajnálom a pénzt is most erre...egy csomó "játékot" szerveznek,amihez kell egy csomó kellék,cukrászdából torta,estér meg el akarnak menni azzal a "sörözős kocsival" amit lábbal kell tekerni.Na ezt a részét már férjem se nagyon támogatja,szerinte nem túl jó ötlet egy illuminált lány csoportnak a pesti éjszakába röhögcsélve mászkálni.És ezzel én egyet is értek.

2014. ápr. 12. 15:28
 12/36 A kérdező kommentje:

nekem nem volt lánybúcsúm,az esküvőmön még nem volt meg a párja,szóval csak ő jött.De az esküvő itt nem is volt kérdés.

Amúgy nem a "legjobb barátnőm",elég sok mindenkit ismer,nagy a baráti köre,nem tudom miért kéne nekem mindenkivel megismerkednem...utána úgyse találkozok velük többet!

2014. ápr. 12. 15:30
 13/36 anonim ***** válasza:
34%
Fú komolyan én sosem értettem az ilyen nőket,mint te én azt javaslom egyátalán ne menj el csak az esküvőre,jobban járnak majd a lányok,nem lesz egy kolonc a nyakukon.
2014. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
32%

Nem csoda ha alig van barátnőd.

Tök érdekes, hogy állandóan van itt kérdés miért nem akarnak barátkozni az emberek,közben meg a legkisebbre sem képes egy barátnőért valaki.

Nekik sem volt olcsóbb a te esküvőd mint neked az övé lesz. Ez szimpla irigység kérdező. Az helyett hogy osztoznál a boldogságában és megünnepelnétek inkább kifogásokat keresel.

2014. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
90%

Nem az a barátnő, aki, ha a kútba ugrik, én is ugrom utána. Lehetnek barátnők azok is, akiknek különbözik az ízlése, de ha kell, van kihez menni, hogy meghallgasson, vagy segítsen.

És a barátnő ismeri azt, akit barátnőjének tart, tudja, hogy nem az a típus, aki jól érezné magát söröskocsit tekerve a városon át, meg hajlandó lenne az első bajuszos embert megénekeltetni az utcán. A barátnő azt mondja: megértelek, bár sajnálom, hogy nem jössz.

2014. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem gáz ha előbb eljössz. Kifogásnak pont elég a gyerek, ha amúgy sem vagy ott szívesen. Én sem szeretem az ilyen kényszerű pogramokat, meg megsértődnek, ha nem éjszakázol. Ettől nem vagy antiszociális, én sem íennék egész éjszakára a helyedbe, pedig vannak barátnőim és napközben, délután találkozom velük.
2014. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
38%
Itt nem arról van szó,hogy kútba ugrik,hanem arról,hogy nem képes annyira sem,hogy ott maradjon a leánybúcsún költsön a barátnőjére,megismerje azokat akik fontosak a barátnőjének.Aza barátnő aki megtesz ennyit a barátnőjéért,és pontozzatok csak le megint,de önzőség ha kifogásokat keres,mert neki kényelmetlen megtenni ennyit,vagy legyen őszinte mondja azt,hogy nem megy el,de nem ilyen hát igen is meg nem is,meg sokba kerül,szerintem sok volt a kérdezőnek az otthonülés.
2014. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Az nem baj,hogy megoszlanak a vélemények,de azt már nem szeretem,hogy egy kérdés alapján leírnak,megbélyegeznek:(

Hogy nem viszonzom amit ő adott?honnan tudjátok?honnan tudjátok ő mennyi pénzt tett az én esküvőmbe,nászajándékomba??nem írom le,mert senkinek semmi köze hozzá,de azért jó ha tudjátok,hogy ha én csak a lánybúcsúra elmennék,kifizetném már több lenne pénzben,mint amit tőle kaptunk!

Másodsorban...bármikor számíthat rám,nem egyszer hívott lelki gondokkal és én félretettem a háztartást,gyerekeknek mesét kapcsoltam be,hogy vele beszélhessek...de ez sem tartozik rátok!

Miért kell egy kérdés alapján egy egész képet kialakítani??nem értem...

kimondottan a lánybúcsúról és az előtte lévő "összebarátkozós" találkáról volt szó...

2014. ápr. 12. 15:48
 19/36 anonim ***** válasza:
21%
Barátnőm 1,5 éve kiment egy évre külföldre,10 éve barátnők vagyunk meghívott egy búcsúbulira,aznap 8 óráztam másnap délutántól 8 óráztam a szállodában,ott volt a 1,5 éves fiam aznap délután meghalt a mamám testvére aki igazán kedves volt nekem,de nem hagytam ki a búcsú bulit annyira fontos volt a barátnőm,hogy azt néztem Ő szeretné,hogy ott legyek számít rám, 1 évig nem látjuk egymást akkor ott leszek utazok 2 órát,fáradtan, a halál hír miatt szomorúan,és jól fogom érezni magam remek bulit rendezünk neki.Hidd el tehettem volna,hogy otthon maradok,de fontosabb volt a barátnőm,és nem bántam meg.
2014. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
és hol írtam hogy alig van barátnőm??:D
2014. ápr. 12. 15:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!