Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ettől rossz anya leszek?

Bucibabuci kérdése:

Ettől rossz anya leszek?

Figyelt kérdés

Mától nem fogok csinálni semmi! Éppen megetetem, ellátom 2 gyerekemet 3 éves és 7 hónaposak.

Férjem egész nap fekszik, nem segít, gyerekekkel nem foglalkozik, 1 szobánk van, ha a kicsi elalszik, a nagy felkelti,stb én pedig még össze sem tudok mosogatni, még a ruha is reggeltől 11 ig a mosogépben van addig sem fogja meg a kicsit, ha a nagy piszkálja akkor is szól hézzek már rájuk mert sír a kicsi, ő pedig flmet néz v gépezik.

Elatároztam hogy semmit nem fogok csinálni, csak a 2 gyerekemmel fogok játszani, meg persze rendbe teszem őket, de házimunka, meg főleg hogy még rá is főzzek mossak semmit nem csinálok.

Karácsonyi takarítás sem lesz, nem főzök, pedig már a hozzávalókat is megvettem. Odaadom anyukámnak, majd ő főz szentestére, 3 an odamegyünk


2009. dec. 22. 11:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva! Az ilyet jobb elhajtani a háztól, már bocsi.

Szerintem beszéld meg a családban azzal, aki megért és esetleg tud a férjedre is hatni. Szerintem nem szabad, hogy egyedül örlődj egy ilyen helyzetben. Most olyan, mintha 3 gyered lenne. És szerintem a gyerekeknek sem jó, ha ezt látják, így nőnek fel, hogy apa állandóan a TV előtt punnyad és csúnyán beszél anyával.

Csak nehogy olaj legyen a tűzre, ha apának nem lesz mit felvenni, ha nem mosol rá.

Megmondom őszintén, hogy én inkább egyedül csinálnám, így Te biztos tönkre mész idegileg, azt a gyerekek is megérzik, tehát így sehogy sem jó a jelenlegi helyzet, senkinek. Azért érdekes, hogy a saját gyerekeire ennyire nem kíváncsi, hogy nem foglalkozik velük.

Már bocsi, de miért gondoltad, hogy jó lesz neked a párod mellett? Vagy nagy szerelem volt és most kezd a lila köd eloszolni?

Tényleg nem bántani akartalak egyetlen szavammal sem!

2009. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

7 évig udvarolt terhes lttem ezért házasodtunk össze. én nem nagyon akartam , de a szülők akarták annyira, ha megtartjuk a kicsit, akkor össze kell házasodni.

Akkor könnyebb lett volna, a kistesó persze baleset volt de mindenképpen megtartottam volna, hiába tudtam milyen a férjem. nem akartam megölni,

Nehogy azt kérezzétek mért kellett a 2. gyerek?

2009. dec. 22. 12:11
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat mondok,várd ki az ünnepek végét aztán válj el.
2009. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne karácsonykor csináld. A 3 évesed már elég nagy ahhoz, hogy felfogja, hogy ünnepkor van baj. Én hasonló okokból gyűlöltem meg a karácsonyt ghyerekként és mai napig tart, pedig már 30 vagyok.
2009. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
NAgyon sajnálom. Szerintem még bírd ki egy kicsit és új év, új élet... Költözz el vagy tedd ki a házból. Ennek nincs jövője, a te és gyerekeid életét keseríti csak meg. Most még könnyen találhatsz mást.
2009. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
...és mi az, amit már Te sem viselnél el? Vagy bármit?
2009. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Csoda, hogy még bírod. Nem kell az ünnepek végére várnod szerintem sem, hanem lépjél minél hamarabb. Boldogabb leszel nélküle!


Remélem, kellemesen fog azért telni a karácsony a gyerekekkel és anyukáddal, és kívánok Neked eg sokkal-sokkal boldogabb új évet!!!

2009. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
36%
Nem kellett volna hozzámenni.
2009. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Szia

na mi újság veletek? változott valami tegnap óta?

sikerült beszélni a férjeddel? remélem kicsit rendeződik a helyzeted, hogy közeleg az ünnep, vagy még is csak bele fogsz a sztrájkba?

írj majd, mert érdekel mi van veled!

szép napot!

2009. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én is elválnék, ha ilyen lenne a férjem...
2009. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!