Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mennyit engedhet meg...

Anyukák! Mennyit engedhet meg egy Anyuka a bébiszitterrel szemben?

Figyelt kérdés
Heti 5 nap járok egy családhoz bébiszitterkedni, háztartást vezetni, de kezdek eljutni arra a pontra, hogy nem érdekel a pénz, felmondok. A feladatom alapvetően az, hogy a legkisebb gyerekre(8 hónapos) vigyázzak, amíg a nagyok suliba, oviba vannak, apuka dolgozik, anyuka ügyintéz. Ha az anyuka otthon van főzök, mosok, vasalok, takarítok. Apuka érdektelen a gyerek témában. Akármire rákérdezek az anyukánál mit hogy csináljak, hogy szeretné, úgy válaszol mint egy totál fogyatékosnak, mind hangnemben, mimikában, sokszor a hangját is felemeli. Ha nem merek rákérdezni mert nem akarok veszekedést abból van a baj, mert nem sikerült kitalálnom a vágyát. Legyen főzés, a házimunka sorrendje, vagy bármi. Pár hónap ott dolgozás után rákérdeztem van e valami baja velem, azt mondta nem, csak szoknia kell, hogy valaki itt van egész nap. De Ő hívott, Ő kért segítséget és én csak segíteni szeretnék, hogy kényelmesebbé tegyem a napjait, de hiába, nem megy, mert nem hagyja. Akármit főzök az sz*r, Karácsonykor három mézeskalácsházat és vagy 200 db mézeskalácsot egyedül meggyúrtam, kiszaggattam, kidíszítettem, az is sz*r, mert a nagyié más ízű(igen biztos a nagyié a legfinomabb, de anyuka egy rántottát nem tud megsütni, miért kell rá megkérni akkor?) a kávéját hogy szereti nem igaz hogy nem bírom eltalálni és lehülyéz, a spájzt minek takarítottam 3 órán keresztül(miközben nem volt más dolgom és egy hete ott rohadt meg folyt a krumpli de rajtam kívül senkit nem zavart a bűz). Pedig amúgy csilli villi a lakás, amíg haza nem megyek, tehát alapos vagyok nagyon. Mai napig hallgatom azt amikor az alsós kislányát vittem reggel suliba, és mondtam neki, hogy gyere öltözzünk fel, ere a kislány mondja, hogy ő már fel van öltözve. Egy kifakult lyukas melegítőnadrág meg a tegnapi pólója volt rajta(nem az én dolgom, hogy öltözteti a gyerekét, tudom) csak esküszöm azt hittem itthoni ruhában van még és csodálkozva rákérdeztem:Melegítőben mész iskolába? Már a 7 éves gyerektől is vissza halottam, hogy anyuka le sznob k.rvázott emiatt. Ha vasalok mire kettőt fordulok össze van borogatva minden, mert anyuka úgy turkál a ruhák közt, ami elég frusztráló heti 7-8 óra vasalás mellett, mert a zoknikat és a bugyikat is vasalni kell. De mondta hogy neki nincs ideje szépen kivenni őket, aztán kiabál hogy sz.rul vasalok. Egyfolytában a hátam mögött szid. A férjétől, a gyerekektől és a szomszédoktól is hallom nap mint nap. Eddig mindig megráztam magam vagy vettem egy nagy levegőt, de rossz így dolgozni minden nap. Minden nap én főzök vacsorát megterítek szépen, soha egy köszönömöt nem kaptam, egyszer se. Reggel, hiába köszönök hangosan, mogorván rám néz és nem köszön, nagyon megalázó. Ha annyira rossz lennék, gondolom kirúgott volna már(amúgy a gyerekek imádnak, mindenkinek ízlik amit főzök stb.). Nem tudom mit tegyek. Kedves Anyukák, milyen a másik oldalról?

2014. máj. 15. 19:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ilyen gyorsan találtál más lehetőséget! Sok sikert mindenhez, és ne hagyd magad megalázni, vannak rendes, a jó munkaerőt értélő munkaadók is! :)
2014. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!