Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem önzőség ez? Ti is elmennét...

Nem önzőség ez? Ti is elmennétek a gyerek nélkül?

Figyelt kérdés
Amikor terhes lettem szétmentünk párommal. Most 6 hónapja újra együtt vagyunk. Fiunk 4 éves. Apuka kitalálta, hogy menjünk el pár napra valahova ketten. Én ezt olyan furának érzem. Ellenne a gyerek itthon, csak nem tudom ez nekem olyan önzőségnek tűnik.
2014. jún. 4. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ellenne a gyerek, és van, aki szívesen vigyáz rá, akkor a gyereknek csak használsz ezzel, vagányabb lesz, nem lesz annyira hozzádnőve. Más kérdés, te mennyire tudod magad túltenni azon, hogy nincs veled, és jól érezni magad nélküle.


Jó nyaralást!!

2014. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok ezzel hogy egy kapcsolatnak szüksége van arra hogy a szülők gyerek nélkül ketten is elmenjenek kikapcsolódni! Mi havi egyszer elmegyünk anyumhoz ott hagyjuk a kicsit egy két napra és addig egymásé vagyunk! Ahoz hogy ne menjen tönkre a kapcsolat a monoton napok miatt kell egy kis ilyen is!!!
2014. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Két éves a fiam! Mikor kisebb volt nem csináltunk ilyet!! Mielőtt lehurrogna valaki! =) utolsó voltam
2014. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát a kettesben levéssel úgy vagyunk, hogy olyan sosincs. Tegnap is elvitte a fiam a nagybáttya a mamájához, de két perc múlva megjelent a párom haverja. Szóval tényleg kellene ilyen is, csak azt se tudom mennyire érezném jol magam. Utolsó! Amikor először volt ilyen, nehéz volt?

Első! Köszi :)

2014. jún. 4. 11:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát amikor oda érünk én mintha nem is lennék! :D szóval nem sír ha ott hagyom!! Persze a haza vezető úton felhívom anyut hogy nem sír e vagy valami! De mindig minden jól megy! :) kicsit fura mikor ketten vagyunk hogy nem zajong a kis törpe de kis idő után már csak egymásra koncentrálunk! :) amióta ezt csináljuk sokkal jobban telnek a napjaink! Nincs olyan hogy nincs egymásra idő meg ha így is van tudjuk hogy ott az a pár nap! Be tudjuk pótolni! :)
2014. jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem önzőség, hiszen 1-2-3-4napról van szó maximum. Főleg, ha van szerető nagyi! Gondold el, miyen jó érzés neki is, hogy a mama ugrálja körbe őt egész nap- és még ott is aludhat. És szerintem is kell néha kettesben is, gyerek nélkül menni valahova. Nálunk 2, 4, 6éves gyerekek vannak, és most tavasszal voltunk egy 3nap/2éjszakás kikapcsolódáson nélkülük, ami tényleg jól sikerült. Nem hiányoztak, de minden pillanatban rájuk gondoltunk. Pl a medencében ülve, hogy hogy tetszene nekik is.... De ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat kettesben. :) Hidd el, ennyi kell. Ezelőtt akkor voltunk mikor a 3-kal voltam kismama- szóval sűrűn mi sem járunk. Nekem anyukám nyugdíjas - ovónéni volt- nagyon szívesen vigyáz bármelyik gyerekemre bármikor- és imádnak ottlenni a gyerekeim. Anyósom még dolgozik, de ha tud jön-vagy mi megyünk hozzá, ott is szeretnek lenni a gyerekek.
2014. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jolvan, akkor azt hiszem most megnyugtattatok :)

Az a helyzet, hogy még nem élünk együtt, szóval ezért is nehezebb. :/ Viszont azt nem tudom, hogy anyósomékkel mennyire lenne el, mert nem igazán állt eddig szóba velük. Csak pár hónapja kezdett jóban lenni velük. Szerintettek elmaradna náluk? Anyuval nem szeretném hagyni, mert ugyan vele élünk, de folyamat kiabál a fiammal.

2014. jún. 4. 13:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem önzőség ha anyuka apuka kikapcsolódik akár külön-külön akár együtt,akár hetente 1-2zer akár havonta 1-2szer,teljesen normális hiszen nem csak szülők vagytok,hanem emberek is saját igényekkel,magánélettel,ráadásul egy pár.
2014. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!