Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az ilyen ember minek szül...

Az ilyen ember minek szül gyerekeket?

Figyelt kérdés

Az interneten olvastam egy hirdetést, ahol aupaireket keresnek.

"Keresünk vidám, megbízható, dinamikus, precíz, alapos, lelkiismeretes, nem dohányzó házvezetőnőt hosszútávra. Feladata a ház rendeben tartása mellett a mosás-vasalás, főzés és gyerekfelügyelet 2 gyerekre (iskolás, óvodás)."


Másik hirdetés amin fennakadtam

"Hazvezetonot keresunk aki ellatja a ket kisgyerekunket , hazimunkat, fozes, mosas, takaritas, szabad szombat delelott 8-2es vasarnap delutan 2-8, vagy teljes szabad egy nap ahogyan szukseges nekunk. a fizetes 800 Can dollar es teljes ellatas, az utazas koltsegeit nem fedezzuk es hoszabb tavra szeretnenk egy kedves, vidam holgyet aki ek van energiaja ellatni a gyerekeket es a hazimunkat ..Akar azonnali kezdessel. eletkor 30-45 ha idosebb akkor jo kondicioban levo holgy aki energikus , szorgalmas. a valaszlevlekben kernem a kovetkezoket, fenykep, eletkor, csaladi hatter, elozo gyermekismeret, gyakorlat, nyelvtudas, es egy kevel sajat magarol, nem oneletrajz, hogy mi a celja, miert szeretne eljonni otthonrol, dolgozott e mar kulfoldon..stb min ket eves munkaviszony utan lehetseges szponzoralas ami canadai allampolgarsaggal jar.kerem ne jelentkezzen ha nem tudja fedezni az utazast /kb 800 dolar/ , ha nincs turelme a gyerekekhez, ha nem szeretne csinalni takaritast fozest mosast."



ha valaki se a gyerekeit nem bírja ellátni, se a legalapvetőbb házi munkát, mert rendet tenni nem tud, mosni, vasalni, főzni nem tud, akkor minek szült? És azért elég durva a munkaidő is, kétszer fél nap egy héten?...


2014. jún. 9. 10:58
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, utolsó kommented alapján én vagy fel sem vennélek, vagy ha már elkövettem ezt a hibát, két lábbal rúgnálak ki azonnal. Való igaz, nem szép dolog egy au-pairt kerítésfestésre kötelezni, viszont talán nem tudod, de nem is az a dolga, hogy a munkaadóját ekézze, amiért az anya létére dolgozni merészel... Nem is értem, hogy gondolkozol, vagy gondolkozol-e egyáltalán, mielőtt leírsz valamit...
2014. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Valószínűleg sokat dolgoznak,mondjuk komoly orvosok stb. de nem akarták,hogy kimaradjon az életükből a gyerek,nekem mondjuk csak a havi egyszer elhívok egy takarítónőt dolog jutott eszembe,majd később,mert bizony sokkal kényelmesebb.

ne ítélj el mást valószínűleg ezek közül mindenre képes,csak nincs ideje vagy megteheti,szerintem ha te megtehetnéd te se vasalgatnál,takarítgatnál állandóan..

2014. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

kérdező, olyan jó neked, hogy el tudod dönteni, mire kell az au-pair, meg hogy ki szüljön és ki ne...


kis adalék, ahol én voltam au pair anyuka félállásban dolgozott (hospice) , tudod, mire kellett neki az au-pair a 3 gyerek mellé? azért, hogyha a középső kórházban volt épp, akkor legyen aki főzzön az orvos apukára és a másik két gyerekre és anyu meg bent tudjon lenni a kórházban, volt hogy napokig haza se tudott jönni, mert a gyereknek percenként 4-5 rohama volt...


de mindemellett akkor sincs igazad, ha csak a karrierje miatt kell neki a segítség a háztartásban

2014. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!