Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás jegyességben,...

Gyerekvállalás jegyességben, esküvő előtt?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, fél éve együtt is élünk, és most kért meg a párom. Viszont gyakorlatilag tegnapra szeretne gyereket, merthogy korban van (33 éves), de az esküvőnk csak jövőre lenne, mert most a leendő sógorom esküszik, és "ez az ő évük, nem vehetjük el tőlük". Viszont nekem meg eszem ágában sincs házasság előtt szülni, s még kevésbé szeretnék pocakkal férjhez menni. Persze én is szeretnék már gyereket, ha házasok lennénk, de így nem fér bele. A páromra viszont úgy kell rászólni, hogy legyen olyan kedves és húzzon gumit... Meg az anyósjelöltem is engem szekál, hogy mikor lesz már unoka. Nem a nagy fiát, aki 35 és idén esküdik, de még csak nem is a páromat, hanem engem. 26N
2014. jún. 10. 11:07
1 2
 1/15 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Ez az sogorodék éve? :)

Tűzzétek ki az esküvőt 2015 januárra. Én ezt tenném. Nászútra is elmehettek vagy egy jó wellness hotelbe, vagy Egyiptomba, ahol télen is 28 fok meleg van. Én is esküvő után esnék teherbe. Ha azonban mégis belátja a párod, hogy ugyanolyan joga van idén házasodni, mint bárki másnak, akkor szeptemberre tervezném a nagy napot.

Az esküvő napjára szokás azt mondani, hogy az ifjú pár napja, no de az évre ??? ilyet még nem hallottam :)

2014. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
El kell dontenetek ketten, kozosen, hogy mi a fontos. A gyerek vagy az eskuvo. Szerencsere nem csak ket dolog kozul lehet valasztani.
2014. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Egy gyors önkormányzatos esküvő két tanúval és jövőre a nagy banzáj egyházi cirkusszal:)
2014. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hármas, igen, ezt már felvetettem, csak szűk családi körrel. Jövőre meg lenne a református és a lagzi. De a párom hallani sem akar erről, hisz idén a testvére nősül.
2014. jún. 10. 11:43
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
aztán vigyázz, nehogy egyszerre essetek teherbe, mert egy évben nem szülhettek...
2014. jún. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, kínomban én is ezen röhögök.
2014. jún. 10. 12:31
 7/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul, ha teherbe esnék az esküvőjük előtt, biztos, hogy nem mondanánk el a párom családjának, mert egy kisbabának legalább annyira örülnének, mint az esküvőnek, így azzal is elszedjük a reflektorfényt.
2014. jún. 10. 12:33
 8/15 anonim ***** válasza:
Huuu...vagy ha Nektek rögtön sikerül, ők meg hiába próbálkoznak évekig...biztos hozzá akarsz menni ehhez a férfihoz?:)
2014. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

bocs de te mindig huszadrangú akarsz lenni ebben a családban? minden évben lehet valami, lagzi, gyerek, ballag a lacika, ellik a macska...

csináljátok ahogy ti akarjátok! ha idén akkor idén!!

párod is mit gondol? be van fenyítve?!

2014. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg pont frankó lenne ez az év, ha mindketten nősülnének a fiuk! Ez lenne az esküvők éve, jövöre meg az első unokák éve!! :))

Viccet félretéve, a sorrendet én is betartanám. Ha nagyon akar gyereket, akkor nagyon akarjon elvenni először feleségül. És neked is jogod van gyönyörű menyasszonynak is lenni!! Üljetek le és beszéljétek meg! :)

2014. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!