Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás jegyességben,...

Gyerekvállalás jegyességben, esküvő előtt?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, fél éve együtt is élünk, és most kért meg a párom. Viszont gyakorlatilag tegnapra szeretne gyereket, merthogy korban van (33 éves), de az esküvőnk csak jövőre lenne, mert most a leendő sógorom esküszik, és "ez az ő évük, nem vehetjük el tőlük". Viszont nekem meg eszem ágában sincs házasság előtt szülni, s még kevésbé szeretnék pocakkal férjhez menni. Persze én is szeretnék már gyereket, ha házasok lennénk, de így nem fér bele. A páromra viszont úgy kell rászólni, hogy legyen olyan kedves és húzzon gumit... Meg az anyósjelöltem is engem szekál, hogy mikor lesz már unoka. Nem a nagy fiát, aki 35 és idén esküdik, de még csak nem is a páromat, hanem engem. 26N
2014. jún. 10. 11:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A párom nincs befenyítve, szerinte unfair lenne előbb házasodni, mint ők, hisz ők hamarabb jelentették be a rokonságnak. Ráadásul abban igaza van, hogy sok rokonuk messze lakik, vannak köztük idősek, és jó néhány külföldön élő barát, s nekik pár hónapon belül kétszer kéne utazniuk. A szűk családos polgárit meg butaságnak tartja, ha esküdünk, esküdjünk rendesen. Párom a legkisebb, ő mindig háttérben volt otthon, ezért most meghagyja a bátyót ragyogni. Ami engem nem zavarna, ha nem erőltetné ezt a gyerek témát.


De ő valahogy úgy érzi, hogy ha már gyűrű van az ujjamon, akkor csinálhat gyereket. Én meg mondtam neki, hogy felejtse el. Előtte már megbeszéltük, hogy mikor legyen az esküvő, szép volt jó volt, de ahogy előjött a gyerek dolog, próbáltuk kicsit előrébb hozni, és a munkám miatt csak nyár jöhet szóba. De az idei nyár meg unfair, jövőre meg teljesen mindegy, hogy június, vagy augusztus.

2014. jún. 10. 13:04
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

En sem vallalnam be elobb. Egy 33 eves ferfinak meg boven belefer, hogy varjon egy evet. Ha ennyire fontos a teso eskuvoje, hogy az egesz evet ki kell hagyni miatta, akkor birja ki.

Sot, ha nagyon nem akarod elotte, a helyedben vedekeznek is, nehogy "elfelejtse" gumit.

2014. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%
Tartsátok közösen,így a rokonságot is megkímélitek...
2014. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kizárt, hogy egyszerre legyen. Ők kb. 2,5 milliót költenek rá, puci hely, 150 fő. Mi vendéglőben leszünk és 60-an. Max 1 milliót szánunk rá.
2014. jún. 10. 16:04
 15/15 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, hogy tudatosan szeretnénk gyereket vállalni, hogy mikortól fogom elkezdeni a vitaminokat, és hogy leghamarabb az esküvő után fogunk belevágni. Először kicsit akadékoskodott, mert van két ismerősünk, akik tavaly házasodtak és hiába próbálkoznak, nem jön a baba. De megértette, hogy nekem ez fontos és elfogadta. Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 16. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!