Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A játszótéri koszt mivel...

A játszótéri koszt mivel mosod le a kisgyerekedről? Naptej+sár+izzadság+por kombó

Figyelt kérdés
gyerekem két éves, és a nekik való fürdetővel nagyon nehezen jön le a kosz, rólam is csak szappannal,amit ugye ilyen kicsiknek nem ajánlott...

2014. jún. 15. 21:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja bocsi,az zavart meg,hogy rólad is csak szappannal jön le,ezért hittem,hogy kezekről van szó. Fürdetésnél Johnsonst használunk. Teljese jó az is.
2014. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

haaat igen,én sem uszom még a jatszoterezest kosz nelkul :)

még persze, a nagyjat lecsapatom a játszótéri csapnal,de attól még koszosak maradunk.

de a gabi furdeto jól hangzik!

mindenkinek ment a zöld!

2014. jún. 15. 22:15
 13/14 anonim ***** válasza:
13%
szappant is használhatsz rá,csak ne a babát vedd,hanem valamilyen kézműves szappant. én olívásat használok a lányomra, 10 hónapos kora óta, mert bőrgondjai vannak. azóta semmi tünet. nagyon durván retkes estére,de fürdés után tiszta :D
2014. jún. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13%
Mi Beba fürdetőt használunk,előtte Nivea Babyt használtunk mindig lejött róla bármilyen kosz is volt.
2014. jún. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!