Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukám nem akar unokát. Mit...

Anyukám nem akar unokát. Mit tegyek? Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon szeretnénk babát, de anyukám azt mondja nem akar nagymama lenni, mert ott van neki a kistestvérem.

Hogy kezeljem ezt?


2014. jún. 19. 22:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk nem az van h unokat nem akar anyosom hanem h masodik gyereket tiltotta meg h legyen, nem mintha kozuk lenne hozza. En kinevettem szo szerint. Nem neki szulom, ahogy te sem.

Amugy meg anyukad miert nem szult rendes korban, idoben es nem lenne az h te mar gyereket vallalnal o meg meg babazik.

Ne is foglalkozz vele, mar bocsi de eleg sotet gondolkozasa van anyukadnak. Ha mar ott tartok senki velemenyere nem adok csak a sajatunkra. Elvileg akkor mar a magatok urai vagytok nem?

2014. jún. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
Igen.az elotem hozza szolasa igaz.részben.en 18 évesen szültem meg az első babám és az akkori párom anyaeknal laktunk és o semm akart nagy mama lenni.de utána mikor meg látta akkor aztán csillogó szemekel nézet a kis unokájára és utána mar imádta őt.ez az ő anyukája volt.az enyém peddig annyira nem,akart nagy mama lenni hogy utana velem semm tartota a kapcsolatot és letagadot minket.tehat attól függ milyen anyukád van.én nekem ezek a tapasztalataim vannak.
2014. jún. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Semmi joga nincs ebbe beleszólni,ha nem egy tini vagy és nem Ő tart el.
2014. jún. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hol éltek?
2014. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
Már elnézést, de kit érdekel, hogy ő mit akar. Ez a te életed, ne azért mondjatok le pároddal a gyerekvállalásról, mert kedves anyukának nem tetszik az ötlet.
2014. jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%

Ha vele laktok: jogos, hogy nem akar unokát, hisz még magatokat se tudjátok eltartani és neki elég egy kiskorú gyerek a házban, többre nincs kapacitása.

Ha külön laktok szülői segítség nélkül: nem jogos, mert el tudod tartani magad, neki nem kell csinálnia semmit, ha nem akar.

Végezetül: ha külön laktok és nem látogat, akkor is ott a másik nagymama, aki lehet teljes értékű nagyi.

2014. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagymama idejére költségére kell szülni, aztán akkor mindegy mit akar.
2014. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!