Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3- dik gyermekemet várom. És...

3- dik gyermekemet várom. És gondolkozom az elkötésben. De kicsit félek is tőle. Ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 11:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Én nem kötetném el magam. Nem hiszem, hogy 3-nál többet szeretnék de bármi történhet amire nem is gondol az ember.
2014. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én elgondolkodnék rajta, főleg, ha a 3. is császár lesz. Mi is 3 babót tervezünk, most a második fog születni, valószínűleg császárral szintén.
2014. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Beszéltünk már róla a férjemmel és úgy gondoljuk, nem köttetjük el magunkat. 3 után sem. Max. lesz 4, de úgy érzem, felnőttként tudunk megfelelően védekezni, ha szükséges.
2014. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is a harmadikat várom, császáros szülésem lesz és már kérvényeztem, hogy műtét közben kössenek el...
2014. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Nem, túl maradandó. Ne adja az ég de férjed meghalhat, elválhatók és az új pároddal is szeretnél majd közös gyereket, vagy ő szeretne sajátot is stb.

Nem felnőtt ember tud védekezni ha akar, csak itt gyakorin van ennyi "véletlen" baba.

2014. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves vagy. Bennem is megfogalmazódott már, hogy ha több gyereket nem szeretnék, és betöltöm a 40-et, véglegesítem a dolgot. 40 évesen már nem akarok szülni, akármi lesz is akkor. De előtte még meghagyom magunknak a lehetőséget. Alapból kettőt terveztünk, de ki tudja, lehet, hogy szeretnénk még egy harmadikat is.
2014. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Most úgy gondolom a 3 gyerek bőven elég. De ahogy írtátok is mivan ha történik valami baj velük.? Ha a egyedül maradnék velük akkor biztos nem akarnék több gyereket. És most lesz a 3. Császárom. Tehét orvosilag se lenne túl jó egy 4.-dik baba. Ezért is gondolkozom ezen. A nyilatkozatot alá írtam már és még 3 hónap után újra kell nyilatkozni.
2014. jún. 25. 12:55
 8/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk a kor miatt még szülhetnék mert 33 vagyok. De ahogy írtad is utolsó nem akarok már én sem 40 évessen szülni.
2014. jún. 25. 12:58
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja és ez lemaradt. 2 fiú után most kislányt várunk.
2014. jún. 25. 12:59
 10/17 aHermann ***** válasza:

Szia!

Mi is most várjuk a harmadik gyerkőcöt. Mi is (főleg én) az elköttetés mellett döntöttünk. Figyelembe vettünk mindent. A doki nálam sem javasolta, mondván még fiatal vagyok (idén leszek 34), de mondtam, hogy köszönöm, de mindegyik terhesség annyira megvisel, hogy szeretnénk megcsináltatni.

2014. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!