Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3- dik gyermekemet várom. És...

3- dik gyermekemet várom. És gondolkozom az elkötésben. De kicsit félek is tőle. Ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 11:37
1 2
 11/17 aHermann ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy eddig császárral születtek a gyerekek, így a kicsi is azzal fog. Már ez is indokolja. Elég sok eü tényező van, ami indokolja, hogy lehetőleg ne legyen több baba.
2014. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát nálam is inkább én gondoltam az elkötésre. A férjem ő azon van hogy mivan ha történik valami a gyerekekkel. De mondtam neki hogy nem fog történni semmi. Ha meg mégis történne akkor se akartunk már 40 év körül màsik babát. Úgy állok hozzá hogy nem lesz semmi baj a gyerekekkel.
2014. jún. 25. 14:13
 13/17 aHermann ***** válasza:
Nézd ez az indok az én férjemnél is felmerült (mi lesz, ha történik valamelyikkel valami), mert kezdetben ő sem támogatta nagyon az elkötést, de a biztonságos, mindkettőnk számára megfelelő fogamzásgátlási módszerre nem tudott mint mondani. Aztán mondtam, hogy ha ez be is következne (ne így legyen) az új baba, úgysem pótolná az elvesztettet/lebetegedettet. Arról nem beszélve, hogy egy nagyobb korkülönbség még el is távolítja egymástól a gyerekeket (van közeli családi példa).
2014. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Teljessen igazad van. De végső esetben még lombikkal így is megoldható lenne. Persze fizetős. De ne kelljen ez. És ahogy írtad is hogy ugysem potólná semmi az elvesztett gyereket.
2014. jún. 25. 15:15
 15/17 anonim ***** válasza:

"Ha a egyedül maradnék velük akkor biztos nem akarnék több gyereket"


Örökre nem maradnál egyedül és az új párod más gyereke nevelés mellett sajátra is vágyhat.

2014. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Biztos igazad van. De akkor sem biztos hogy vállalnék egy 4-dik császárt.
2014. jún. 25. 16:49
 17/17 A kérdező kommentje:
Ezért nehéz ez a döntés mert nem tudjuk mit hoz a jövő.
2014. jún. 25. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!