Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Neked tetszene vagy nem...

Neked tetszene vagy nem tetszene, ha a gyerekekkel, pároddal 9 napra elutaztok a Balatonra egy hotelba és ez idő alatt a anyós/após ( akikkel amúgy egy házban éltek és nem közös nyaralást szerveztetek) háromszor eljön meglátogatni benneteket?

Figyelt kérdés
( 2x előre bejelentve, egyszer, az utolsónak, meglepetésnek)
2014. júl. 14. 14:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tetszene,és már meg is mondtam volna nekik. Együtt laktok,annyit látnak amennyit akarnak,nyaralás alatt hagyjanak már titeket békén.
2014. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Elég sok hotel van a Balatonon. Nem kellett volna megmondani, melyikben vagytok!
2014. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A férjem szerint, én vagyok az összeférhetetlen, akit zavarnak az aranyos nagyszülők.
2014. júl. 15. 13:07
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon nem túl jó jel, ha a férjed így gondolkodik...
2014. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
igazad van
2014. júl. 15. 13:25
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A férfed és az anyja között még nem vágták el a köldökzsinórt - lelki értelemben semmi esetre sem.
2014. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hát ez így nagyon gáz. :( És a férjes hozzáállása is.. Nálunk egyszer volt olyan ( illetve többször), hogy mikor meséltem anyámnak, megyünk nyaralni, közölte, tesóm barátnője helyett vigyük el öcsémet, vagy őt. Mondtam, hogy kösz, nem, de párommal közöltem, hogy inkább az életben nem megyek, minthogy velük..
2014. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!