Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti a helyemben mit tennétek?...

Ti a helyemben mit tennétek? (Abortusz kérdés)

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal, ő még az élettársával él.

Sajnos kiderült, hogy terhes vagyok, mikor megmondtam neki, hogy terhes vagyok azt mondta neki mindegy mit csinálok.

Az abortuszt ellenzem, egyedül viszont nem tudnám felnevelni a gyereket. Ti mit tennétek? Elsősorban tanácsokat várok.

Köszönöm!


2014. júl. 27. 16:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%

"ha a párom nem hagyja el az élettársát?!"

Eddig miért nem hagyta el? Nyílt örökbe adást választanám.

2014. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ milyenek a körülményeid. Ha nem tudsz megfelelő lakhatást, körülményeket, normális étkeztetést és ruházkodást biztosítani a gyermekednek (akár gyerektartást beleszámítva sem), akkor mindenképp vetesd el.


Fél éves szeretői kapcsolatban a férfi nyilván amint kijelented, hogy megtartod, elhagy, így a kiperelt gyerektartáson kívül tőle semmire nem számíthatnál. És az is évekbe telhet.

2014. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Van két gyerekük, nem könnyű a páromnak ott hagyni a házat. Csak azt nem tudom mi lesz, ha az asszony megtudja, hogy terhes vagyok.
2014. júl. 27. 16:48
 14/29 anonim válasza:
60%
xDDDDD
2014. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező, meg ne szüld ezt a gyereket... mégis milyen példát fogsz neki mutatni? Ilyen mentalitással és felfogással mégis milyen anya leszel???
2014. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
96%

"Csak azt nem tudom mi lesz, ha az asszony megtudja, hogy terhes vagyok"


Hát akkor nagy balhé lesz. Lehet, hogy a kaszanova ki lesz penderítve. De sebaj, majd jön hozzád kuncsorogni, téged meg nem túl nehéz bepalizni. És éltek szépen, míg a függöny le nem gördül.

2014. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
56%

Ha jól értem a pali pont leszarja. Ergo NEM számíthatsz rá. Szüld meg és pattintsd be egy inkubátorba a kórház bejáratánál. Kiba sokan szeretnének gyereket akiknek nem lehet.Van olyan alapítvány is ami ilyesmivel foglalkozik,hogy a meddőket összehozzák az anyával.

Az abortusz szépen hangzik,csak egy szó. De az azt jelenti hogy egy "porszívóval" előbb a végtagokat majd a fejet és a testet "kaparják" ki. A legvégén meg leszaggatják a méhlepényt a méhedrő mint a tépőzárat. Sok sikert!

2014. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
77%

Vetesd el. Erre a férfira nem számíthatsz. Jól bepalizott téged, remélem ezt valahol mélyen te is érzed. Ha jó neked d_gni vele, akkor csak tessk, de gyereket? Neki?

Ő nem lesz az apja.

2014. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
76%
17:01: Próbálod megbotránkoztatni az embereket, azt látom. Szerintem ennél szörnyűbb dolgokat is művelnek emberek a világon, például kifejlett emberekkel, állatokkal.
2014. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
77%
18: Mit palizta be, verte át? A kérdező jól tudta, hogy élettársa van a férfinak, neki mégis az ő farka kellett. Itt senki nem vert át senkit...
2014. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!