Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti a helyemben mit tennétek?...

Ti a helyemben mit tennétek? (Abortusz kérdés)

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal, ő még az élettársával él.

Sajnos kiderült, hogy terhes vagyok, mikor megmondtam neki, hogy terhes vagyok azt mondta neki mindegy mit csinálok.

Az abortuszt ellenzem, egyedül viszont nem tudnám felnevelni a gyereket. Ti mit tennétek? Elsősorban tanácsokat várok.

Köszönöm!


2014. júl. 27. 16:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
48%
"ennél szörnyűbb dolgokat is művelnek" - lehet, de ez nem változtat a tényen semmit.
2014. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem fogja otthagyni a családját, ezt el kell tudni fogadni. Még ha ott toporzékol az ajtó előtt, akkor sem biztos, hogy kilépett valóban a kapcsolatából, de akkor már hihetőbb, hogy otthagyta a családját értetek.
2014. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
82%

""ennél szörnyűbb dolgokat is művelnek" - lehet, de ez nem változtat a tényen semmit"


Nem is, csak te csinálsz úgy, mintha ez hajmeresztőbb lenne bármi másnál. Én mondjuk vidéken nőttem fel, láttam elégszer "fejeket porba hullani", meg azt is, hogy szabadulnak meg a nem kívánt újszülött macskaállománytól mondjuk. Nem mondom, hogy ez a "véres" világ a lehetséges világok legjobbika, ahhoz túl idealista vagyok, de vagyok annyira realista is, hogy csak mosolyogjak a beírásod szándékán.

2014. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
92%

Alapszabály: aki elszerethető, azt el fogják szeretni. Én ilyen emberre nem alapoznék. Ha el is hagyja a családját érted/értetek, titeket is el fog egy következő nőért.

Én nem tudnék elvetetni gyereket, de ezt neked kell eldöntened, te viseled a következményeket, akárhogy döntesz.

2014. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
35%
"de vagyok annyira realista is, hogy csak mosolyogjak a beírásod szándékán." #23-as a #17-est nem én írtam! Úgy tűnik, van még más is aki különbséget tud tenni egy macska és egy embergyerek között. És a különféle tettek különféle következményei között. Ok-okozat, láncolat, tudod.
2014. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
84%

"Úgy tűnik, van még más is aki különbséget tud tenni egy macska és egy embergyerek között."


Van, aki különbséget tesz, sőt, olyan is van, aki az állat javára tesz különbséget.

Van, aki meg egyenlőségjelet tesz emberek és állatok közé.

Meg van, akinek egy (mondjuk) másfél grammos magzat nem ember, de talán még állat se.

Nem egyformán gondolkodnak az emberek és számomra vicces kicsit, amikor valaki eleve abból indul ki, hogy de.

2014. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
54%
A kérdező agyi állományát kár lenne továbbörökíteni.....
2014. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
83%

"Nem egyformán gondolkodnak az emberek"27


Ebben egyetértünk. (nem "vicces", de így van)

2014. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Szeretnél gyermeket most, vagy sem? Ha a válasz nem, én a te helyedben a terhesség ideje alatt keresnék egy megfelelő párt valahol, akiknek nem lehet gyereke, és megbeszélném velük az örökbefogadást.


Amennyiben nem szeretnéd másnak adni, először a pároddal beszéld meg a dolgot, hogy mi is a helyzet. Ha ez nem hoz megfelelő eredményt, próbálj valahogy olyan körülményeket teremteni magadtól, hogy megoldható legyen a gyermeknevelés.

2014. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!