Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan név, amit szépnek...

Van olyan név, amit szépnek tartottál, de meguntál, mert olyan sok gyerek kapta a környezetedben?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 23:05
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Hanna,Emma. 14 eves koromban eldontottem,hogy ketto kozul az egyik lesz a lanyom neve.Senkit nem ismertem ezekkel a nevekkel.Most mar annyi van belole, hogy fel sem merulnek a lehetseges nevek kozott.
2014. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Nekem a Csanád és a Dániel nagyon tetszik, ha nem lenne olyan sok belőle adnám a gyerekemnek, de így már inkább mást keresek.
2014. aug. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Bendegúz.

14 éves a fiam,Bendegúznak hívják.

Amikor született,nem volt tömeg név.Sőt,nagyon is ritkának számított.A séták során gyakran kérdeztek vissza,hogy tényleg ez a neve.Mindenkinek tetszett,hiszen egy szép,ősi magyar név.Biztosan emlékeztek rá,akkor tájba kezdtek el bejönni a divatba az idegen hangzású nevek,így a magyar nevek lassan mellőzve lettek.

Aztán teltek-múltak az évek,és felkapták a Bendegúz nevet.

Már rengeteg fiút hívnak így.

2014. aug. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Dominik- nagyon tetszett , de a családban is sok van belőle , igy nem lett ez a neve egyik fiamnak sem.
2014. aug. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Látom sokan írták :) nekem is a Bence volt a kedvenc. Nem is tudom miért. sokáig a Béla-Géza csoportba soroltam, azt meg ismertem egy két Bencét, és nagyon jó, kedves embereket kötöttem ehhez a névhez és így gondoltam ez lesz a neve az első fiamnak. A nővérem is ezt akarta adni de mondtam hogy nem teheti mert az a né az "enyém" :) most hogy terhes vagyok az első fiammal, már az elején leszögeztem hogy tuti nem lesz Bence, és így kapta/kapja az Adrián nevet. De nem bánkódok miatta. Lány névben nincs ilyen, meg ott több név is tetszik.
2014. aug. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Nekem az Emma tetszett nagyon, de annyi kislányt hívnak már így, hogy fel se merült végül.
2014. aug. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
59%
Emma és Bence, végtelenül elcsépelt lett mindkettő.
2014. aug. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Nekem a Hanna volt ilyen, imádtam a csengését, de mivel gyakorivá vált így lett a lányom Johanna, Hanni becenévvel.
2014. aug. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Nekem a Máté név volt a kedvenc.Lemondtam róla.
2014. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Hanna, Bence, Zoé, Jázmin, Lilla, Lili, Marci (Márton)- ezek tetszettek nekem is, és kis túlzással a környezetünkben szinte csak ilyen nevű kisgyerekek vannak mondjuk 5 éves korig.
2014. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!