Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan név, amit szépnek...

Van olyan név, amit szépnek tartottál, de meguntál, mert olyan sok gyerek kapta a környezetedben?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 23:05
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Régen 10-15évvel ezelőtt, ha kislányom lesz Zoét vagy Mirát akartam, hát most lemondtam róla, pedig kislányt várok:)
2014. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Jázmin, Hanna

Dávid


Nem konkrétan a környezetemben találkoztam velük, hanem az éves statisztikák alapján tudatosult bennem, hogy ezek bizony nagyon népszerű nevek lettek.

2014. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
65%

Kislánykorom óta szeretném, ha lenne egy Lili nevű lányom. Mostanában lesz aktuális, de a Lilikkel már Dunát lehet rekeszteni :(

Most van egy új favorit, de a férjem annyira nem rajong érte, talán meggondolja magát. Ilyen névvel kisgyereket nem ismerek, felnőttet is csak 1et láttam, őt is TVben (innen jött az ihlet).

2014. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
62%
Ja a Lili után a Jázmin lett a következő ötlet, de lebeszéltek róla, mert hogy cigány név..
2014. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
72%

Nekem olyan furcsa ha valaki a népszerűség miatt mond le egy hőn áhított névről, egy gyereket nem a neve tesz egyedivé, legalábbis szerintem.


Az én kedvenc lánynevem évek óta az Anna, és bár kismillió ilyen nevű babát/kislányt/nőt/nénit ismerek, egy cseppet sem tántorított el a dolog attól, hogy az én lányom is ezt a nevet kapja. Úgyhogy most van egy 1 éves csodaszép Annám :)

2014. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Levente, Dominik, Jázmin, Zoé
2014. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Anna, Laura, Levente, Zsombor, Botond. Bàrmelyiket adtam volna. Végül olyan nevet kapott a lànyom és a fiam, amit a terhesség elôtt nem gondoltam volna, eszembe sem jutottak.... de nem bàntam meg 😉
2014. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
23%

Egyetértek a 25-össel. Én sem váltanék nevet azért, mert a statisztika szerint sok van belőle. Az egyetlen ok az lenne, ha a családban már van olyan nevű gyerek.

Egyébként nagyon nem érdekelne, hogy a szomszéd kisfiút hogy hívják, ha nekem az a név tetszik.

Miért olyan fontos az, hogy csak egy legyen belőle az országban? De így már értem, honnan jönnek a Radiátor jellegű ötletek. Olyan még nincs a faluban.

2014. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
78%
Nem az a fontos, hogy az ő nevéből csak egy legyen az országban, hanem (nekem pl.) ha mondjuk elkiáltom a nevét a játszótéren, akkor ne figyeljen fel rá másik 5 kisgyerek :) És csak hogy tudd, bőven van még lehetőség a tucat Anna és az általad hozott Radiátor név között ;-)
2014. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
87%
28: bírom az ilyen csúsztatásokat... senki nem Radiátorról beszélt. De én azt sem szeretném, hogy a gyerekem a 43. Anna legyen a játszón.
2014. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!