Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A MÁKnál is előre veszik az...

A MÁKnál is előre veszik az embert, ha gyerekekkel megy?

Figyelt kérdés
Az OEP-nél külön sora van azoknak, akik gyerekkel jönnek ügyet intézni. NEkem most 3 gyerekkel kéne mennem a MÁK-hoz, és biztos hogy nem bírják max. 10 percig.

2014. aug. 6. 09:42
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, nagyon eltértünk a témától.

Egy egyszerű kérdésem volt, megkaptam a választ, már el is küldtem a levelet a MÁKnak.

Üdv mindenkinek!

2014. aug. 6. 10:39
 22/23 anonim ***** válasza:

Egyébként, lehet, hogy pont ez lesz így a gyorsabb.

Mi személyesen mentünk intézkedni, de kellettek utólag papírok, az ügyintézők simán leveleztek velünk e-mail-en, az illetékesnek rögtön küldhettem a hiányzó papírokat. Gyorsabb, olcsóbb és hatékonyabb volt e-mail-en intézni. Egy hónap azért elég idő arra, hogy elküldjék a megfelelő papírokat. Ha két-három hét múlva sem kapod meg, írj rájuk, hogy siessenek kicsit.

2014. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Igazad lett kedves utolsó, ma megérkezett a papír!

Nagyon megérte így! :))

2014. aug. 11. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!