Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az káros lehet egy gyerekre,...

Az káros lehet egy gyerekre, ha a szülő elfogadja hogy a gyereke infantilizmusban szenved, és valamiért pelenkázza magát? Esetleg még támogatja is annyiban, hogy vesz neki?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
ez szakorvosra /pszichiáterre/ tartozik, nem a szülői elfogadás-nem elfogadás kategória
2014. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez gyógyíthatatlan.
2014. aug. 25. 20:31
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

A gyerek magát pelenkázza? Hány éves?

Elsőkörben orvoshoz kell vele fordulni, vagy pszichológushoz. Mert lehet nem puszta elmaradottság, hanem egy fétis vagy egy lelki trauma miatti cselekedet.


Ha a gyerek valóban testileg beteg, akkor az a legjobb neki ha a szülő elfogadja és megad neki minden lehetőséget, a gyógyulás és a fejlődés érdekében.

Mert egy ilyen gyereknek nem csak pelenka hanem rendszeres orvosi ellenőrzés is kell. A fogyatékossággal élőknél ez elengedhetetlen, ha nem romlik az állapotuk, vagy akár javul az mind nekik, mind a környezetüknek előnyös.

2014. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
fétis. és a fétissel mit csinál egy pszichológus? mindenki tudja hogy ez nem megváltoztatható dolog, ahogy az én káb fétisem sem.
2014. aug. 25. 20:45
 5/10 A kérdező kommentje:
Láb
2014. aug. 25. 20:46
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező! Te mit csinálsz a lábaddal?
2014. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szülő lehetséges, hogy pszichopata, vagyv azzal nagyon határos. A gyereknek AZONNALI pszichiáteri segítségre van szüksége.
2014. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fétissel semmit, mert ez még senkire nem ártalmas. Max marha nehéz lesz kapcsolatot kialakítania, mert nagyon kevesen osztoznak ebben a fétisben.


De egy szülőt nem kellene bevonni ebbe, én sem kötöm anyámék orrára, hogy mit kedvelek és gondolom te sem előttük csókolgatod a feleséged lábát.

Még nem vagyok szülő, de:

Ilyen esetben eszembe nem jutna szülőként kellékeket vásárolni neki. Bár vibrátort vagy egyéb játékszert sem vásárolnék a gyerekemnek. Óvszerrel támogatnám a biztonságos szexuális életét, a további igényeit pedig pedig elégítse ki a zsebpénze felhasználásával.

2014. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves? Miért nem szobatiszta még?
2014. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem teljesen okes, en elfogadnam ugy a gyerekem. Anyagilag tamogatnam, de a jatekban nem lennek benne - vele. Massal igen, mert nekem is van egy ilyen fetisem.
2014. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!