Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babát várok, viszont nagyon...

Babát várok, viszont nagyon fiatalnak nézek ki ezért folyton bámulnak az emberek- valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, de 18 körülinek nézek ki, ezért folyton kapom a rosszalló tekinteteket. Mostanra elkezdett nagyon zavarni. Tudom, hogy inkább vicces, de egy idő után bosszantó.
2014. szept. 11. 09:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%

Szia

ram valaki mosolyog,valaki lenez :) egyszer egy neni megkerdezte tolem a buszon a szuleim tudjak-e,hogy terhes vagyok ?? :D

jot nevettem rajta :D 23 vagyok amugy :)

2014. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

26 vagyok,de 16-nak nézek ki.Tettem is fel ide képet egyszer,és mindenki 15-16-nak tippelt.Mikor megírtam,hogy 25 vagyok,nem hitték el!!!

24 évesen szültem a lányom.Mikor mentem egyszer UH-ra egyedül,megkérdezték,hogy vagyok e már 18,és hogy a szüleim hol vannak,mit szólnak a terhességhez stb...

A váróban is kaptam sok lesújtó tekintetet.De mára megszoktam mindezt és nem érdekel!Boldog vagyok a férjemmel és a lányunkkal! :)

2014. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

29 évesen még elkérték a személyimet. :)

Most 33 évesen 1 gyerekkel azért már legalább a betöltött 18- nak megtippelnek...pár nem alvásos ránc segített. Először engem is zavart, de majd 45-50 évesen ölnének ezért még mások.....Ne foglalkozz velük! Jó babavárást!

2014. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
29%

A gyerekek után visszaszoktam a dohányzásra, na ebből adódtak vicces helyzetek. :)

A férjemnek (tesóknak néztek minket, ill egyszer apa-lányának) mondta egy néni, hogy az a kislány dohányzik??? Mondta neki, hogy igen, az a kislány pár hónap múlva 26 éves lesz, és van neki 2 lánya. (3 éves, 8 hónapos)

Dohányboltban rendszeresen elkérték a személyimet. :) Terhesen is volt 1-2 bunkó beszólás, de nem foglalkoztam velük.

Ja, és még mielőtt valaki 50 évesnek tippelné a férjem, ő januárban lesz 27, és az ominózus esetnél hosszabb volt a szakálla. :)

2014. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%
Én 29 vagyok, múltkor a kormányablaknál, ahol intézni lehet a családit és az anyasági támogatást megkérdezték, hogy vagyok-e már nagykorú és sokan megjegyzik, hogy milyen fiatal kismama vagyok, persze amikor elmondom a koromat, akkor tátva marad a szájuk. Engem nem zavar, te s foglalkozz velük. Ez legyen a legkisebb problémád:)
2014. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Amikor terhes voltam en is azt hittem, hogy mindenki engem nez... persze nem...

Orulj neki, hogy fiatalabbnak tunsz!

2014. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!